واکنش وزیر ورزش به حمله لفظی کی روش به برانکو

به گزارش مجله توسعه دهنده، وزیر ورزش به حمله لفظی کی روش به سرمربی پرسپولیس واکنش نشان داد.

واکنش وزیر ورزش به حمله لفظی کی روش به برانکو

به گزارش خبرنگار حوزه دولت مجله توسعه دهنده، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش در حاشیه جلسه هیئت دولت در واکنش به حمله لفظی کی روش به سرمربی پرسپولیس گفت: در این شرایط بهتر است همه حامی تیم ملی باشیم.

وی اضافه نمود: پیش بینی می کنیم نتایج خوبی در این جام کسب کنیم. برای دیدن مسابقات به دبی خواهم رفت.

وزیر ورزش درباره آخرین وضعیت حضور زنان در ورزشگاه ها گفت: این کار در ورزشگاه های مختلف احتیاج به ورودی مجزا، معبر و مکان مجزا و سرویس و خدمات مجزا دارد. همه این امکانات در ورزشگاه های مختلف وجود دارد و یا در کوتاه ترین زمان ممکن قابل فراهم کردن است.

وی با اشاره به جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در نیمه دوم سال 84 اضافه نمود: در آن جلسه مصوبه ای صورت گرفت که دوستان دستگاه قضایی به آن اشاره می کردند که مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی حکم قانون را دارد. در جلسه ای که دو هفته قبل داشتیم، اعضای کمیسیون فرهنگی و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی این موضوع را مطرح کردند و دبیر شورا قول داد که تجدید نظری در این ارتباط صورت گیرد.

سلطانی فر اعلام کرد: شرایط امروز با گذشته متفاوت است و خوشبختانه نظام این امکان را فراهم نموده که زنان در همه مکان ها و مناسبت ها و رویدادها حضور داشته باشند. دلیلی ندارد که این امکان را برای زنان در ورزشگاه ها و امکان ورزشی فراهم نکنیم؛ البته با رعایت همه مسائل شرعی و فرهنگی.

وزیر ورزش گفت: زیرساخت ها در این ارتباط کاملا فراهم است و مسئله ای برای ورودی مجزا، معبر و مکان مجزا و سرویس و خدمات مجزا نداریم. امیدواریم با گزارشی که برای دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال نموده ایم، کارهای کارشناسی در این ارتباط انجام و این مصوبه اصلاح گردد. امیدواریم که به مرور با فراهم شدن شرایط در مکان های مختلف ابتدا در بازی های ملی این موضوع را فراهم کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 248

به "واکنش وزیر ورزش به حمله لفظی کی روش به برانکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وزیر ورزش به حمله لفظی کی روش به برانکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید