مقالات گردشگری

گریزمان بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ اروپا نام گرفت

مهاجم فرانسوی تیم فوتبال اتلتیکومادید به عنوان بهترین بازیکن در فصل گذشته رقابت های لیگ اروپا معرفی گردید.

23 آبان 1397

موسیقی آیینی در جشنواره غذا و هنر آشپزی اردبیل برگزار می گردد

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری موسیقی آیینی در نخستین جشنواره گردشگری غذا و هنر آشپزی ایرانی اطلاع داد.

14 شهریور 1397

ایجاد درآمد در حوزه گردشگری به توسعه بیشتر منجر خواهد شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: اگر یکی از اولویت های ما ایجاد درآمد در حوزه گردشگری باشد بدون شک سریع تر به توسعه و پیشرفت در این حوزه دست خواهیم یافت.

14 شهریور 1397

جهانبخش: بی صبرانه منتظر بازی برابر تیم بزرگ منچستریونایتد هستم

ملی پوش ایرانی تیم برایتون بی صبرانه منتظر بازی برابر منچستریونایتد در هفته دوم لیگ برتر انگلیس است.

14 شهریور 1397

فهرست 20 نفره پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نام 20 بازیکن را در فهرست اردوی پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان قرار داد.

14 شهریور 1397

اجرای مرحله سوم توسعه پایگاه اطلاع رسانی گردشگری بجستان

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بجستان از اجرای مرحله سوم عملیات توسعه پایگاه اطلاع رسانی گردشگری این شهرستان اطلاع داد.

14 شهریور 1397

گنو، استراحتگاه ییلاقی شهر بندرعباس می گردد

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی هرمزگان گفت: مجموعه گردشگری و اقامتی کوه گنو استراحتگاه ییلاقی شهر بندرعباس می گردد.

14 شهریور 1397

وزیر دفاع آمریکا وارد شیلی شد، ماتیس در آرژانتین بر تقویت همکاری تاکید نمود

وزیر دفاع آمریکا امروز (پنج شنبه) به عنوان سومین مقصد تور آمریکای جنوبی خود، وارد شیلی شد.

14 شهریور 1397

عجایب شگفت انگیز طبیعی در آمریکای جنوبی

آمریکای جنوبی قاره بزرگی است که با شگفتی‌های طبیعی بزرگ پر شده‌است . این هفته لیست ما را بررسی کنید ، که ده محل شگفت‌انگیز ، مناظر و مناظر را نشان می‌دهد . برنامه سفر ماجراجویانه بعدی خود را به آمریکای جنوبی برنامه‌ریزی کنید .

13 شهریور 1397

10 معبد برجسته در آسیا

آسیا به صدها و هزاران معبد می‌بالد . در اندازه‌های مختلف و اختصاصی به خدایان و الهه‌های مختلف ، معابد ، میلیونها بازدید کننده را جذب می‌کنند که مشتاق به تحسین و تمجید از معماری تاریخی و یا حتی معاصر هستند . لیست را بررسی کنید .

13 شهریور 1397

10 جشنواره تابستانی

تابستان نزدیک می‌شود و بیشتر شما در حال برنامه‌ریزی تعطیلات خود هستید . ما ده شهر بزرگ را انتخاب کرده‌ایم که در تابستان امسال میزبان فعالیت‌های سرگرم‌کننده و فستیوال‌ها خواهند بود . لیست را بررسی کنید و تعطیلات خود را برنامه‌ریزی کنید .

13 شهریور 1397

10 چیز برای دیدن و انجام در نیوزیلند

این کشور دوردست گوهر واقعی روی زمین است . طبیعت بکر آن چنان منحصر به فرد و باشکوه است که وقتی به آنجا می‌روید ، دوباره احساس نو خواهید کرد . ما این هفته ده مقصد را انتخاب کرده‌ایم که شما باید یک‌بار در نیوزیلند دیدار کنید .

13 شهریور 1397

10 چیز برای دیدن و انجام در فیلیپین

این کشور به هزاران جزیره با سواحل پر از پودر و آب شفاف بلور ، جنگل‌های انبوه ، آتشفشان فعال و شهره‌ای آینده می‌بالد. ما ده مقصد را انتخاب کردیم که شما باید یک‌بار در فیلیپین بازدید کنید !

13 شهریور 1397

10 چیز برای دیدن و انجام در جمهوری چک

این کشور به شهرهای بزرگ تاریخی و بناهای تاریخی معماری می‌بالد . ما ده این هفته به همراه برخی فعالیت‌های سرگرم‌کننده برای انجام یک کار در جمهوری‌چک ، که یکی از محبوب‌ترین مقصدهای توریستی در اروپا است ، داریم .

13 شهریور 1397

10 چیز شگفت انگیز برای دیدن و انجام در مراکش

جواهرات آفریقای شمالی ، مراکش به معماری تاریخی ، شهره‌ای شلوغ ، بازارهای بزرگ قدیمی و طبیعت تلوتلو می‌خورد . برای تعطیلات خود به مراکش برنامه‌ریزی کنید ، که افراد مختلف را به دلایل مختلف جذب می‌کند . مال خودت !

13 شهریور 1397

10 مقصد هیجان انگیز و غیر منتظره در تابستان

فصل دراز و انتظار در اینجا است و ما کاملا ً آن را در آغوش می‌کشیم . این لیست از ده مقصد را بررسی کنید که یک تجربه واقعا ً فراموش‌نشدنی را ارائه می‌دهد . مرور کنید و مورد علاقه خود را انتخاب کنید !

13 شهریور 1397

10 دلیل برای دیدن اردن

آردن یکی از محبوب‌ترین کشورهای عربی در میان گردشگران است . از شهر مدرن عمان به شگفتی‌های طبیعی شگفت‌انگیز ، مناظر شگفت‌انگیز و ذخایر طبیعت دست‌نخورده . این لیست هیجان‌انگیز را بررسی کنید و محل مورد نظر خود را انتخاب کنید .

13 شهریور 1397

بهترین موزه در سراسر جهان

وقتی به پاریس ، رم ، نیویورک و یا لندن بروید ، فرصتی برای رفتن به موزه‌های معروف دنیا را از دست نمی‌دهید . زیباترین شاهکارهایی که در تاریخ بشر ایجاد شده‌اند در این پناه‌گاه‌ها زندگی می‌کنند . نگاهی به 10 هفته برتر ما بیاندازید .

13 شهریور 1397

چیزهای هیجان انگیز برای دیدن و انجام در ترکیه

ترکیه یکی از محبوب‌ترین کشورهای خاورمیانه در میان گردشگران است . سواحل دست‌نخورده آن ، طبیعت بکر ، شهرها و اماکن تاریخی این سفر را به خوبی انجام داده‌اند . نگاهی به لیست ما و ده انتخاب در هفته بیندازیم !

13 شهریور 1397

10 چیز برتر برای دیدن و انجام در اسکاندیناوی

کشورهای اسکاندیناوی در میان گردشگران زمستانی محبوب هستند . با این حال ، تابستان چندان سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز نیست ! به خصوص به این دلیل که افراد محلی از هر شعاعی از خورشید که دریافت می‌کنند قدردانی می‌کنند . امسال تابستان Nordic را تجربه کنید !

13 شهریور 1397
تعداد: (43)