مقالات گردشگری

نشست تخصصی گیاه شناسی کوه دماوند در نیاوران برگزار گردید

نشست تخصصی گیاه شناسی کوه دماوند هم زمان با رویداد دوروزه فرهنگی، ورزشی و گردشگری دماوند2018 جمعه 29 تیر در مجموعه نیاوران برگزار گردید.

30 مرداد 1397

آغاز مرمت آب انبار دوقلوی وکیل در رشتخوار آغاز شد

مدیر میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان رشتخوار از آغاز مرمت و استحکام‌بخشی آب‌انبار دوقلوی رشتخوار خبر داد.

21 مرداد 1397

10 دلیل برای بازدید از استرالیا

با این حال , استرالیا ممکن است در طرف دیگر جهان باشد , با این حال , این کشور جذاب‌ترین مکان‌ها , حیوانات و کارهایی است که باید انجام دهند . از کیف سیدنی به طبیعت بکر و دست‌نخورده ساحلی و دریاچه صورتی منحصر به فرد . لیست را بررسی کنید و سعی کنید این بار را...

15 مرداد 1397

بزرگ ترین استخر شنا دنیا در شیلی

دنیاهای بزرگ‌ترین استخر شنا در Algarrobo , شیلی در منطقه سان آلفونسو دل مار یافت می‌شود . در دسامبر 2006 به طور رسمی به عنوان بزرگ‌ترین استخر از کتاب Guiness رکوردز اعلام شد .

31 تیر 1397

واکنش خطوط هوایی نسبت به افزایش دما در حالی که این صنعت تاثیرات تغییر آب و هوایی را احساس می کند

به دنبال درخواست خطوط هوایی آمریکا که سال گذشته به دلیل شرایط آب و هوایی زیاد ده‌ها پرواز را متوقف کرد هواپیماهای مسافربری مورد موافقت قرار گرفتند تا در دماهای بالاتر پرواز کنند .هر هواپیما دارای بیش‌ترین درجه‌حرارت عملیاتی است که توسط تولید کننده...

28 تیر 1397

طرح ممنوعیت سیگار کشیدن در سواحل تایلند همچنان ادامه دارد

در نوامبر 2017 مقامات تایلند جزئیات طرحی را اعلام کرده بودند که سیگار کشیدن را در تعدادی از سواحل تایلند ممنوع خواهد نمود. این برنامه آزمایشی همچنان برقرار است و این منع برداشته نشده است و احتمال میرود در همه سواحل تایلند اجرایی شود.

28 تیر 1397