عدم ابلاغ دولت در مورد سهمیه بنزین نوروزی به شرکت ملی پخش

به گزارش مجله توسعه دهنده، درحالی که روز گذشته کمیسیون تلفیق مجلس تخصیص سهمیه 60 لیتری بنزین را مصوب کرد و قرار بود دولت تکلیف این مصوبه را تا شب گذشته مشخص کند، هنوز دولت ابلاغی در خصوص سهمیه بنزین نوروزی نداشته است.

عدم ابلاغ دولت در مورد سهمیه بنزین نوروزی به شرکت ملی پخش

به گزارش گروه اقتصادی مجله توسعه دهنده، تخصیص سهمیه بنزین نوروزی، موضوعی است که در دو ماه اخیر بارها احتمال آن از سوی رسانه ها مطرح شده و وزیر نفت هر بار از عدم تصمیم گیری در این زمینه خبر داده، اما موضوع سهمیه بنزین نوروزی یا سهمیه بنزین سفر زمانی جدی تر شد که مسئولان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از ارسال پیشنهادی به دولت برای درنظر گرفته شدن سهمیه بنزین نوروزی خبر دادند.

پس از چند هفته گفت وشنود در این زمینه، روز گذشته نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1399 کل کشور از مصوبه این کمیسیون درباره اختصاص 60 لیتر بنزین برای سفرهای نوروزی در این کمیسیون مجلس شورای اسلامی خبر داد.

همچنین روز گذشته شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در واکنش به این مصوبه کمییون تلفیق مجلس، اظهار داشت: درباره اختصاص سهمیه بنزین سفر بخشنامه ای به شرکت ملی پالایش و پخش فرآورد ه های نفتی ابلاغ نشده است. قرار است تا سرانجام امروز چهارشنبه (7 اسفند) تصمیم نهایی در خصوص واریز سهمیه بنزین نوروزی اتخاذ شود.

روز هفتم اسفندماه گذشت و پیگیری های خبرنگار تسنیم از مجموعه وزارت نفت حاکی از این بود که تا سرانجام روز چهارشنبه ابلاغی در این خصوص از سوی دولت صورت نگرفته است.

امروز نیز در حالی که نیمی از روز هشتم اسفند ماه می گذرد، پیگیری ها از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به عنوان مجری طرح سهمیه بندی بنزین و واریز سهمیه ها، حاکی است که هیچ ابلاغی به این شرکت برای تخصیص بنزین نوروزی صورت نگرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 925

به "عدم ابلاغ دولت در مورد سهمیه بنزین نوروزی به شرکت ملی پخش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم ابلاغ دولت در مورد سهمیه بنزین نوروزی به شرکت ملی پخش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید