سردرگمی اتحادیه جهانی کشتی، رقابت های جهانی کشتی در آستانه لغو دوباره

به گزارش مجله توسعه دهنده، داستان برگزاری رقابتهای جهانی کشتی 2020 به میزبانی صربستان همچنان بی پایان بوده و اتحادیه جهانی کشتی را با بلاتکلیفی و سردرگمی روبرو کرده است.

سردرگمی اتحادیه جهانی کشتی، رقابت های جهانی کشتی در آستانه لغو دوباره

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، در حالی که اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرده بود، رقابتهای کشتی قهرمانی جهان در سال 2020 طی روزهای 22 تا 30 آذرماه سال جاری در شهر بلگراد کشور صربستان برگزار می شود ولی این رقابتها همچنان با اما و اگر همراه است.

ابهام و سردرگمی در برگزاری این مسابقات با توجه به شرایط بحرانی کنونی که موج جدید شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و به ویژه کشورهای اروپایی آغاز شده، ادامه دارد و حتی اتحادیه جهانی کشتی هم با وجود اعلام قطعی برگزاری این مسابقات، با شک و تردید روبرو شده است.

از سوی دیگر انصراف تیم مدعی و پرستاره آمریکا از حضور در رقابتهای جهانی سال جاری هم مزید بر علت شده و هیچ بعید نیست دیگر کشورهای مدعی را هم تشویق به انصراف کند. ضمن اینکه روس ها نیز که تا همین چندی بیش اصرار فراوانی بر برگزاری مسابقات داشتند، غیر مستقیم از لغو احتمالی این دوره از رقابتها خبر دادند.

به هر حال اتحادیه جهانی کشتی برای چندمین بار در سال جاری میلادی بر سر دوراهی قرار گرفته و با وجود اعلام قطعی بودن برگزاری این مسابقات در همان تاریخ قبلی، دوباره به صرافت اتخاذ تصمیم جدیدی افتاده است.

بر همین اساس گفته می شود اتحادیه جهانی کشتی قرار است رأی نهایی خود در خصوص برگزاری یا لغو رقابتهای جهانی سال جاری را روز 15 آبان ماه اعلام کند. تصمیمی که از ابتدای سال جاری تا به امروز چندین بار تغییر کرده و تنها دستاورد آن، عدم ثبات و اطمینان در سیاست گذاری های کلان این رشته بوده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1394

به "سردرگمی اتحادیه جهانی کشتی، رقابت های جهانی کشتی در آستانه لغو دوباره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردرگمی اتحادیه جهانی کشتی، رقابت های جهانی کشتی در آستانه لغو دوباره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید