رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا: امروز یگان های نیروی زمینی ارتش چابک، متحرک و خودکفا هستند

سردار سرتیپ شیرازی در بازدید از مرکز بهینه سازی شهید زرهرن گفت: امروز یگان های نیروی زمینی در انجام ماموریت ها و مسئولیت ها بسیار چابک، متحرک، خودکفا و سریع هستند.

رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا: امروز یگان های نیروی زمینی ارتش چابک، متحرک و خودکفا هستند

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا در بازدید از این مرکز با بیان این که توفیق حضور در جمع عزیزان مومن، متخصص و تلاشگر نیروی زمینی ارتش موجب مسرّت است گفت: امروز شاهد بخشی از توانمندی های نیروی زمینی ارتش بودیم که در طی سال های گذشته شکل گرفته و توسعه پیدا کرده است.

وی ادامه داد: پیشرفت هایی که امروز شاهد آن بودیم و همچنین جدیت و پشتکار برادران نیروی زمینی ارتش، نوید آینده ای سرشار از موفقیت و سربلندی را هم برای نزاجا و هم برای مجموعه نیرو های مسلح می دهد که در نهایت امکاناتی را برای پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم می کنند.

رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا اظهار داشت: زمانی گفته می شد ایران می تواند مرکزی برای تامین نیاز های منطقه باشد و امروز بحمدلله این مهم در حال عملی شدن است، رویکرد امروز ما رویکرد مردمی در یک نظام الهی است و این به آن معنا است که توجه ویژه ما خصوصاً در بخش نظامی باید بر روی نیروی انسانی مومن و متخصص باشد و این توانایی اکنون وجود دارد و رویکرد اتخاذ شده ظرفیت به انجام رساندن این مسئولیت ها را دارد.

سردار سرتیپ شیرازی در رابطه با ظرفیت های فرامنطقه ای نیرو های مسلح کشور ابراز داشت: در این راه مسئله مهم این است که نیاز منطقه را شناسایی و به تامین آن کمک کنیم و در داخل نیز قدردان این توان و تخصص باشیم و زمینه را برای پیشرفت فراهم کنیم.

وی افزود: امروز یگان های نیروی زمینی در انجام ماموریت ها و مسئولیت ها خودکفا و سریع هستند و این بخشی از همان توان مذکور است که از سایر بخش های نیرو های مسلح نیز پشتیبانی می کند.

رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا شرح داد: امروز در نیروی زمینی ارتش اصول مهمی مانند جوانگرایی، کارآمدی، تخصص گرایی و ... وجود دارد که مجموعه این ها باعث پیشرفت نیروی زمینی ارتش شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 فروردین 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 902

به "رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا: امروز یگان های نیروی زمینی ارتش چابک، متحرک و خودکفا هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا: امروز یگان های نیروی زمینی ارتش چابک، متحرک و خودکفا هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید