آزادی همه کارگران بازداشتی هپکو، مدیرعامل جدید برنامه کار و فراوری بدهد

به گزارش مجله توسعه دهنده، مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار از آزادی همه کارگران بازداشتی شرکت فراوریی صنعتی هپکو اطلاع داد و از مدیرعامل جدید این شرکت خواست تا با اولویت پرداخت مطالبات حقوقی کارگران، برنامه کار و فراوری ارائه دهد.

آزادی همه کارگران بازداشتی هپکو، مدیرعامل جدید برنامه کار و فراوری بدهد

کریم یاوری در گفت وگو با مجله توسعه دهنده اظهار کرد: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به زیر مجموعه های مرتبط در وزارتخانه دستور برطرف مشکل کارگران را ابلاغ نموده بود و استاندار و مسئولان مرتبط استانی با همکاری موثر دستگاه قضایی در برطرف بازداشتی کارگران همفکری و همکاری و پیگیری خوبی داشتند بر همین اساس تمامی کارگران بازداشت شده هپکو آزاد شدند.

وی تاکید نمود: مدیرعامل جدید منصوب شده از سوی سازمان خصوصی سازی باید هرچه سریعتر نسبت به اخذ تسهیلات مصوب ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری از بانک ملی اقدام کند و با اولویت، مطالبات حقوقی کارگران هپکو را پرداخت و برنامه کار و فراوری ارائه دهد.

یاوری اظهار داشت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جهت صیانت از نیروی کار و تثبیت اشتغال و پایداری فراوری با انجام بازرسی مستمر، پرداخت به موقع مطالبات کارگران را که جزو دیون ممتازه است به کارفرمایان، سهامداران، مالکان و مدیران شرکت های مالی یادآوری می نماید.

به گفته مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار، عملیاتی کردن مصوبات ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری بهترین اقدام موثر برای تقویت فراوری در شرکت فراوریی ـ صنعتی هپکو است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 530

به "آزادی همه کارگران بازداشتی هپکو، مدیرعامل جدید برنامه کار و فراوری بدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادی همه کارگران بازداشتی هپکو، مدیرعامل جدید برنامه کار و فراوری بدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید