اخبار صنعت

28 بهمن 1398

بهترین اقدام در زمان بریدن ترمز ماشین چیست؟

تصور کنید که در یک اتوبان در حال رانندگی هستید و می خواهید وارد فرعی شوید. پدال ترمز را فشار می دهید و ناگهان متوجه می شوید ترمز ندارید! بیایید یاد بگیریم در این شرایط چه کاری از دست ما ساخته است

27 بهمن 1398

مدیرکل بوشهر: نمایشگاه تهران باعث شده گردشگری سرتیتر اخبار گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران را عامل موثری در قرار دریافت موضوع گردشگری در صدر اخبار دانست.

27 بهمن 1398

نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به تبریز سفر کردند

نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بازدید از امکانات باشگاه گسترش فولاد وارد تبریز شدند.

26 بهمن 1398

راهنمای سفر به ارمنستان ؛ نکات مهم گردشگری

مردم ارمنستان بسیار روی زبانشان حساسند. اصلاً روی دانش انگلیسی خود برای ارتباط با مردم این کشور حساب نکنید. پس یا کتاب ارمنی در سفر را بخرید و یا از بادی لنگوئج بهره ببرید!

22 بهمن 1398

محصول دانشگاه زابل در میان 30 طرح فناورانه نمایشگاه فن بازار نهاده شد

محصول دانش بنیان دانشگاه زابل در میان 30 طرح فناورانه و محصول برگزیده در بیستمین نمایشگاه دستاورد های پژوهش، فناوری و فن بازار نهاده شد.

21 بهمن 1398

آموزش فن بیان و مهارت برقراری ارتباط موثر

کانون دانشجویی علوم اجتماعی دانشگاه امیرکبیر کلاس کارگاهی و گروهی آموزش فن بیان و مهارت برقراری ارتباط موثر را برگزار می نماید.

20 بهمن 1398

نحوه کامل فعال سازی و دریافت رمز یکبار مصرف ، در هر بانکی حساب دارید بخوانید

یک کارشناس امور بانکی گفت: از امروز اخذ رمز دوم یک بار مصرف اجباری می گردد اما تا 15 دی ماه بین بانک ها فعال سازی رمز دوم مرحله بندی خواهد شد و هر بانکی بنا بر تعداد مشتریان، تعداد درگاه ها و تعداد شعب تا 15 روز آینده نسبت به اجباری شدن رمز دوم برای کاربران...

19 بهمن 1398

عمان سهامدار بخشی از پروژه پالایشگاه نفت سریلانکا می گردد

سریلانکا گفت شرکت نفت عمان تصریح نموده علاقه مند به شراکت 30 درصدی در یک پالایشگاه جدید در ساحل جنوبی سریلانکا است .

18 بهمن 1398

حمایت از فائو توسعه پرورش ماهی در قفس

فائو جهت توسعه فعالیت های بخش کشاورزی ایران، توافقنامه ای را به منظور ارائه یاری های فنی و اقتصادی در زمینه توسعه آبزی پروری با سازمان شیلات منعقد کرد.

14 بهمن 1398

فناوری لیتوگرافی نانوچاپ توسعه می یابد

یکی از شرکت های توسعه دهنده فناوری لیتوگرافی نانوچاپ با همکاری تولیدنماینده چسب های صنعتی و نانوذرات چاپی به دنبال استفاده از تجارب و تخصص های یکدیگر بوده تا با هم افزایی، اقدام به توسعه محصولات جدید نمایند.

10 بهمن 1398

کالدرون - ترابی نسخه ایرانی والورده - مسی

ترابی در این فصل از لیگ برتر 6 گل به ثمر رسانده و پنج پاس گل داده است. یکی از پاس گل های او در شهرآورد پایتخت بود که گل به خودی ثبت شد و نامی از ترابی در آن برده نشد ولی نباید از نقش این بازیکن در آن گل به سادگی بگذریم. با یک حساب سرانگشتی بازیکن ملی پوش پرسپولیس...

7 بهمن 1398

حمایت از فعالیت های پژوهشی موجب رونق فراوری ملی می گردد

خبرنگاران/گیلان استاندار گیلان با بیان اینکه حمایت از فعالیت های پژوهشی موجب رونق فراوری ملی می گردد، گفت: مهمترین هدف برگزاری نمایشگاه، کاربردی کردن ایده ها و خلاقیت های جوانان و نخبگان است .

7 بهمن 1398

آمریکایی ها مردگانشان را به خاک تبدیل می نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، قرار است این شرکت به نام Recompose فعالیت خود را برای فراوری کمپوست انسانی از سال 2021 شروع کند.

5 بهمن 1398

زمزمه های بنزین تک نرخی در مجلس، 1500، 1800 یا 2 هزار تومان؟

خبرنگاران: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ممکن است نرخ بنزین 1500، 1800 یا 2 هزار تومان گردد و دیگر بیشتر از 2 هزار تومان نخواهد بود و همچنین احتمالا دو نرخی بودن بنزین در بودجه 99 حذف می گردد.

4 بهمن 1398

کشف سیاهچاله ای 40 میلیارد بار بزرگتر از خورشید

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، ستاره شناسان انستیتو مکس پلانک در رصدخانه دانشگاه مونیخ بزرگترین سیاهچاله در کهکشان همسایه را به وسیله اندازه گیری مستقیم حجم آن رصد کرده اند.

4 بهمن 1398

نیروی انسانی اساسی ترین سرمایه ایران است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در ملاقات وزیر هماهنگی مالی اندونزی گفت: ایران، نیروی انسانی خلاق و تحصیلکرده را به عنوان اساسی ترین سرمایه خود می شناسد و با پنج میلیون دانشجو به عنوان چهارمین کشور تربیت کننده فارغ التحصیل رشته های فنی و مهندسی، از بزرگ...

2 بهمن 1398

کنی ها میزبان جشن خرمالوی پایتخت

دومین جشنواره خرمالوی کن امروز با حضور شهردار منطقه 5، نمایندگان مجلس و اهالی محله شروع به کار کرد.

30 دی 1398

افت 8 میلیارد دلاری تجارت ایران و چین در 5 ماهه 2015

خبرنگاران: مبادلات تجاری ایران و چین در 5 ماهه نخست 2015 با افت 34.5 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو شد و به حدود 15 میلیارد دلار رسید.

30 دی 1398

لیست شرکت های فراوری کننده عایق پشم سنگ

پشم سنگ یکی از عایق های حرارتی متشکل از الیاف معدنی ست که ماده اولیه فراوری آن سنگ بازالت میباشد. سنگ بازالت باقی مانده فعالیت های آتش فشانی ست و در ساخت پشم سنگ مورد استفاده قرار میگیرد. عایق های پشم سنگ به صورت عایق حرارتی و صوتی به بازار عرضه میشوند...

29 دی 1398
تعداد: (132)