کیانوش جهانپور را برکنار کنید!

به گزارش مجله توسعه دهنده، عباس عبدی و عطاءالله مهاجرانی فعالان سیاسی اصلاح طلب خواهان برکناری کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت شدند.

کیانوش جهانپور را برکنار کنید!

کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو توئیتی توهین آمیز و عجیب منتشر کرد. از این توئیت اینگونه برداشت می گردد که جهانپور به منتقدان فرایند واکسیناسیون در کشور توهین نموده است.

او نوشت:آسترزنکا مورد تایید WHO است چرا نمی آورید؟ آسترزنکا مرجوعی بعضی کشورها است چرا می آورید؟ مجوز بدهید آسترزنکا بیاوریم برای کارگران، 250 هزار تومان، هزینه را کارفرما می دهد! بعد:چرا آسترزنکا3 دلار! است و واکسن ایرانی 8 دلار؟ مرحوم شریعتی بخطا جای دگر درپی پفیوزان تاریخ می گشت.

این توئیت جهانپور واکنش های تندی به همراه داشته است. بسیاری از فعالان توئیتری آن را توهین به منتقدان فرایند واکسیناسیون در کشور تلقی نموده اند.

به همین دلیل عباس عبدی معتقد است این مقام وزارت بهداشت باید اخراج گردد. او در توئیتی نوشت: حتی اگر بتوان فرض کرد که تصادفات و نبودن واکسن و... ناشی از قصور و کوتاهی یا موانعی خارج از اراده باشد، ولی زشتی کلام مسئولین، آگاهانه و مصداقی از تقصیر آنان است. اگر آقای روحانی دستور اخراج این مقام وزارت بهداشت و درمان را ندهد، رفتارش متوجه کلیت دولت او ست.

عطاء الله مهاجرانی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد نیز در توئیتی نوشت دولت در برکناری جهانپور یک دقیقه هم نباید تاخیر کند.

منبع: فرارو
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1815

به "کیانوش جهانپور را برکنار کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیانوش جهانپور را برکنار کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید