پیغام اردوغان برای جامعه مسلمانان آمریکا

به گزارش مجله توسعه دهنده، ایسنا نوشت: رئیس جمهوری ترکیه در پیامی به گردهمایی بزرگ مسلمانان در آمریکای شمالی، از مسلمانان خواست تا در مواجهه با خطراتی که وجود آن ها را تهدید می نماید، در لاک خود فرو نرفته و سعی نمایند جایگاهی را که در دنیا لایق آن هستند، به دست آورند.

پیغام اردوغان برای جامعه مسلمانان آمریکا

به نقل از خبرگزاری آناتولی، اظهارات ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در مراسم کنوانسیون جامعه مسلمانان آمریکایی و حلقه اسلامی آمریکای شمالی (MAS-ICNA) مطرح شد.

کالین تاکید نمود: ترکیه اهمیت رابطه با جامعه مسلمانان آمریکا را درک می نماید.

سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه بعلاوه گفت، روابط قوی و سالم با جامعه مسلمانان آمریکا برای آنکارا مهم است.

بعلاوه رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در پیامی ویدیویی، خواهان افزایش بیشتر اتحاد در تقابل با نژادپرستی فرهنگی، بیگانه هراسی و اسلام هراسی شد و گفت مواردی از این قبیل در همه گیری کرونا شدت یافته است.

اردوغان با بیان اینکه در اسلام جایی برای طرد، فتنه انگیزی و ترور وجود ندارد، گفت، همه مسلمانان برادر و خواهر هستند و اهمیتی ندارد که رنگ پوستشان، جایی که از آن می آیند، ملیتشان، فرهنگشان و فرقه شان چیست.

او از مسلمانان خواست تا در مواجهه با خطراتی که وجود آن ها را تهدید می نماید، در لاک خود فرو نرفته و سعی نمایند جایگاهی را که در دنیا محق آن هستند، به دست آورند.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 2135

به "پیغام اردوغان برای جامعه مسلمانان آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام اردوغان برای جامعه مسلمانان آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید