کرونا نظامیان آمریکایی مستقر در ژاپن را به دردسر انداخت

به گزارش مجله توسعه دهنده، به گزارش خبرنگاران به نقل از کیودو، پس از آن که تست کرونای دست کم 61 نفر در دو پایگاه نظامی آمریکا در جزیره اوکیناوای ژاپن مثبت اعلام شد، این پایگاه ها تحت ممنوعیت های ورود و خروج قرار گرفتند و مقام های محلی از دیگر شهروندانی که با پرسنل در تماس بوده اند خواسته اند تا برای اطمینان از عدم ابتلا به این ویروس آزمایش بدهند.

کرونا نظامیان آمریکایی مستقر در ژاپن را به دردسر انداخت

آن طور که ارتش ایالات متحده به مقام های محلی در جزیره اوکیناوا اطلاع داده تست ها بین روز سه شنبه و شنبه هفته جاری گرفته و یا تائید شده اند.

به گزارش خبرگزاری ژاپنی کیودو تفنگداران دریایی ایالات متحده اعلام کرده اند دو گلوگاه انتشار ویروس را رصد کرده و تمامی مبتلایان به کووید-19 نیز از دیگران جدا شده اند.

با این حال دنی تاماکی فرماندار اوکیناوا، در جریان یک کنفرانس خبری گفته از این موضوع شوکه شده و افزوده در مورد تمهیدات پی گرفته شده تردیدهایی وجود دارد.

آن طور که مقام های اوکیناوا می گویند پرسنل ارتش آمریکا در روزهای قبل از اعلام نتیجه تست ها، به ویژه در جریان مراسم روز اعلامیه استقلال آمریکا، در هفته پیش در برخی نقاط جزیره مهمانی و دورهمی گرفته اند.

فرمانداری اوکیناوا از تمامی کسانی که با پرسنل ارتش آمریکا در تماس بوده اند خواسته اگر احساس بیماری می کنند، تست کرونا بدهند.

جزیره اوکیناوا میزبان چندین پایگاه کلیدی ارتش آمریکا در شرق آسیا و منطقه اقیانوس آرام است.

در مجموع، به جز پرسنل آمریکایی، از زمان همه گیری تنها در حدود 150 مورد ابتلا به کووید-19 در اوکیناوا تائید شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1233

به "کرونا نظامیان آمریکایی مستقر در ژاپن را به دردسر انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا نظامیان آمریکایی مستقر در ژاپن را به دردسر انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید