پرسپولیس نتوانست از عمق دفاع ما عبور کند، اهل کودتا نیستیم

به گزارش مجله توسعه دهنده، به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت در هفته هفدهم لیگ برتر امروز شنبه به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل تمام شد.

پرسپولیس نتوانست از عمق دفاع ما عبور کند، اهل کودتا نیستیم

سیروس پورموسوی سرمربی صنعت نفت در نشست خبری بعد از این بازی درباره فشار روی خط دفاعی تیمش گفت: به مردم آبادان بابت داشتن این بازیکنان که باوجود مسائل بازی کردند، تبریک می گویم باوجود تمام قول هایی که دادند و عملی نشد، بازیکنانم در بازی امروز به مسائل فکر نکردند. پرسپولیس نایب قهرمان آسیا است و در بازی های اخیر برده بود. ما پنج هفته نبرده بودیم و کار سختی مقابل یکی از تیم هایی که از نظر تاکتیکی جزو بهترین هاست و لایق صدرنشینی است، داشتیم.

وی افزود: اگر در ضربات آخر دقت می کردیم برنده می شدیم. در بازی های بزرگ تک موقعیت ها نتیجه را رقم می زند. پرسپولیس جزو بهترین ها است و خلق موقعیت برایمان سخت بود ولی بچه ها از پس این کار برآمدند. نوع بازی ما باعث شد پرسپولیس نتواند بازی همیشگی را انجام بدهد و چشم به ضد حمله و توپ بلند داشت. یک امتیاز این مسابقه برای ما ارزش داشت.

سرمربی صنعت نفت درباره گلایه سرمربی پرسپولیس از کیفیت زمین چمن آبادان شرح داد: با یحیی گل محمدی در بخش وزیدن باد و اینکه باد نگذاشت بازیکنان راحت بازی کنند، موافق هستم. با بازیکنان صحبت کردیم و آنها مسائل را درک کردند. نه اهل کودتا هستیم نه اعتصاب. با جسارت بازی می کنیم. امیدوارم این بازی جرقه خوبی برای بازیکنان باشد تا دوباره به شرایط خوب برگردیم.

پورموسوی درباره پایین بودن کیفیت صنعت نفت در نیمه نخست، یادآور شد: احتیاط شرط عقل است. با توجه به نوع بازی پرسپولیس اول باید محک می زدیم. اگر از دقیقه 80 به بعد مدیریت می کردند می توانستیم تک امتیاز را بگیریم. در نیمه دوم به دنبال کسب سه امتیاز بودیم.

سرمربی صنعت نفت در سرانجام گفت: فشاری که روی خط دفاعی ما آمد به خاطر ارسال ها و بازی مستقیم پرسپولیس بود. پرسپولیس نتوانست از خط هافبک ما عبور کند. ما از عمق دفاع آنها رفتیم ولی پرسپولیس نتوانست از عمق دفاع ما حرکت کند. پرسپولیس فقط از روی پرتاب ها و ضربات ایستگاهی خطرناک بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1644

به "پرسپولیس نتوانست از عمق دفاع ما عبور کند، اهل کودتا نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس نتوانست از عمق دفاع ما عبور کند، اهل کودتا نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید