نشست کادر سرپرستی المپیک توکیو برگزار گشت

به گزارش مجله توسعه دهنده، نشست کادر سرپرستی کاروان اعزامی ایران به المپیک 2020 توکیو ظهر امروز (دوشنبه) برگزار گشت.

نشست کادر سرپرستی المپیک توکیو برگزار گشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در چهارمین نشست اعضای کادر سرپرستی کاروان اعزامی ایران به المپیک 2020 توکیو به ریاست سید نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران هر یک از اعضا و بخش کاروان به ارائه گزارشی از فعالیت های اجرا شده پرداختند.

درابتدای این نشست سجادی در مورد آخرین شرایط کاروان ایران، تعداد سهمیه های کسب شده، اردوها، ثبت نام ها و لیست نهایی کاروان گزارشی ارائه کرد وخواستار پیگیری جدی مسئولان هر بخش و کمیته در مورد فعالیت های محوله شد.

در ادامه اعضای کادر سرپرستی کاروان در مورد فعالیتهای اجرا شده گزارش دادند.

در این نشست بر اساس تصمیم سرپرست کاروان مقرر شد، هفته آینده نشستی مشترک با حضور سرپرستان و کادر فنی رشته های اعزامی به المپیک با اعضای کادر سرپرستی کاروان برگزار گردد که طی آن هر یک از اعضای کادر سرپرستی در حوزه مسئولیت خود اطلاعات لازم را در اختیار سرپرستان و کادر فنی رشته ها قرار دهند.

بر اساس این تصمیم مقرر شد اعضای کادر سرپرستی طی دو روز آینده اهم گزارشات خود را جهت ارائه در این نشست به سرپرست کاروان تحویل دهند.

همچنین مصوب شد تا مسئولین کادر سرپرستی فرمها و چک لیست مورد احتیاج خود را قبل از اعلام و حین برگزاری باز یها به سرپرست کاروان ارائه دهند

در ادامه با تصمیم سرپرست کاروان مقرر شد، دکتر امیر ساسان به عنوان مشاور تغذیه در کادر سرپرستی کاروان حضور داشته باشد تا طی آن خدمات لازم به تمامی رشته های اعزامی قبل و بعد از بازی ها با هدف کنترل و کاهش وزن و اطلاع از تغذیه مناسب برای هریک از ورزشکاران صورت گیرد. همچنین حضور 2 ماساژور در این رویداد در کنار کاروان ایران از دیگر مصوبات این نشست بود.

در این نشست که در محل سالن جلسات کمیته ملی المپیک برگزار گردید سید نصرالله سجادی بعنوان سرپرست کاروان، فرید فتاحیان، محمود عبدالهی، بهداد سلیمی، دکتر نوروزی ،دکتر اردیبهشت، فرخی ، سید احمد بابایی، حمید سلامی، سید فاطمه موسوی ، مهدی چراغی و دکتر امیر ساسان به عنوان اعضای کادر سرپرستی حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1799

به "نشست کادر سرپرستی المپیک توکیو برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست کادر سرپرستی المپیک توکیو برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید