لبنان شایعه درگذشت میشل عون را رد کرد

به گزارش مجله توسعه دهنده، ایسنا نوشت: دفتر رسانه ای نهاد ریاست جمهوری لبنان در واکنش به شایعات درباره درگذشت رئیس جمهوری این کشور بیانیه صادر کرد.

لبنان شایعه درگذشت میشل عون را رد کرد

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، در این بیانیه که ریاست جمهوری لبنان آن را به وسیله حساب توییتری خود منتشر کرد، آمده است: این شایعات صحت ندارد. شایعاتی که درباره سلامت میشل عون، رئیس جمهوری لبنان منتشر می شوند، ابدا حقیقت ندارند.

دفتر رسانه ای در ادامه این بیانیه خواست که در مقابل چنین دروغ هایی که طرف های معلوم الحال با هدف ایجاد آشوب در این شرایط حساس کشور آنها را تبلیغ می نمایند، هوشیار باشند.

لبنان از روزهای گذشته صحنه اعتراضات گسترده و مستمر مردمی است که نسبت به سیاست های مالی دولت معترض بوده و خواهان برکناری آن هستند.

تظاهرنمایندگان روز دوشنبه اصلاحات مالی که دولت سعد حریری، نخست وزیر لبنان آن را تصویب کرد، رد نموده و خواهان ادامه اعتراضات تا زمان انجام اصلاحات واقعی شدند.

در این راستا، حریری در نشستی خبری روز دوشنبه گفت: من از جوانان معترض در خیابان چیزی نمی خواهم، بلکه من در خدمت آنها هستم. بودجه با مشارکت بخش بانکی، شامل هیچ گونه مالیات های جدید یا بیشتر نمی گردد.

همچنین کابینه لبنان روز دوشنبه برای آنالیز و تصویب سند مالی که حریری ارائه نموده بود، تشکیل جلسه داد و عون در این جلسه گفت، باید حساب هاب بانکی همه وزرای حال حاضر و آینده لبنان از حالت محرمانه خارج شوند اما این بند در سند اصلاحات ذکر نشده است.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 629

به "لبنان شایعه درگذشت میشل عون را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لبنان شایعه درگذشت میشل عون را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید