فردا؛ آخرین مهلت ثبت درخواست حضور در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش مجله توسعه دهنده، مجری طرح پایش دانشگاه آزاد گفت: مهلت ثبت درخواست حضور در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی فردا 20 اردیبهشت ماه به انتها می رسد.

فردا؛ آخرین مهلت ثبت درخواست حضور در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، محمد علی اکبری مشاور رئیس دانشگاه و مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه جلسات پیش دفاع متمرکز در خردادماه امسال برگزار می گردد؛ گفت: مهلت ثبت درخواست برای شرکت در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی فردا دوشنبه20 اردیبهشت به انتها می رسد.

علی اکبری ادامه داد: دانشجویانی که تا ساعت 15 و 30 دقیقه روز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه، رساله های آن ها در مرحله 9 سامانه پژوهشیار قرار گرفته باشد، مجاز به رزرو برای شرکت در جلسات پیش دفاع متمرکز هستند. این دسته از دانشجویان باید از 25 تا 27 اردیبهشت ماه به سامانه وادافا به نشانی http://vadafa.iauec.ac.ir مراجعه و با رزرو تاریخ و زمان موردنظر خود برای برگزاری جلسه، اقدام به رزرو جلسه پیش دفاع نمایند.

وی توضیح داد: جلسات پیش دفاع متمرکز دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، یکم خردادماه امسال شروع خواهد شد و دانشجویانی که پیروز به حضور در این دوره پیش دفاع متمرکز نشوند، باید در دوره بعدی شرکت نمایند.

علی اکبری در انتها گفت: دانشجویان، اساتید راهنما و واحد دانشگاهی موظف به تکمیل و ارسال مدارک و مستندات لازم در سامانه پژوهشیار هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 خرداد 1400 بروزرسانی: 24 خرداد 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1764

به "فردا؛ آخرین مهلت ثبت درخواست حضور در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا؛ آخرین مهلت ثبت درخواست حضور در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید