عسکری: در حال برطرف کردن ایرادهای فنی ملی پوشان المپیکی هستیم، تکواندوکاران تست سلامت می دهند

به گزارش مجله توسعه دهنده، سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: نوع تمرینات را تغییر دادیم و تلاش کردیم با تمرینات عمومی آمادگی بازیکنان را حفظ کرده و ایرادهای فنی را برطرف کنیم.

عسکری: در حال برطرف کردن ایرادهای فنی ملی پوشان المپیکی هستیم، تکواندوکاران تست سلامت می دهند

فریبرز عسکری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله توسعه دهنده در خصوص شرایط ملی پوشان تکواندو گفت: بعد از لغو مسابقات قهرمانی آسیا، تمرینات تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را تعطیل کردیم، اما ملی پوشان المپیکی در اردو باقی ماندند و به تمرینات خود ادامه دادند. با توجه به تعیین نبودن تاریخ قطعی برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا، نوع تمرینات را تغییر دادیم و تلاش کردیم با تمرینات عمومی آمادگی بازیکنان را حفظ کرده و ایرادهای فنی که در ماه های گذشته امکان برطرف آنها وجود نداشت را برطرف کنیم. با اعلام تاریخ قطعی برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا مجددا برنامه ریزی جدیدی را انجام خواهیم داد تا خود را آماده مسابقات کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که با ادامه تمرینات ملی پوشان المپیکی و شیوع ویروی کرونا، نگرانی بابت سلامت آنها وجود نخواهد داشت، تاکید کرد: در حال حاضر التهاب این موضوع در همه جامعه وجود دارد و جایی نیست که از امنیت کامل برخوردار باشد، اما از سوی فدراسیون تلاش شده تا حد امکان امنیت محیط تمرینات بالا برده شود. حتی فدراسیون تکواندو تلاش کرده با انجام تسهیلاتی خدمات حضوری را تعطیل کند.

سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: همچنین قرار است با همکاری مسئولان فدراسیون تکواندو، تیمی از فدراسیون پزشکی ورزشی با حضور در اردوها از ملی پوشان تست سلامت جسمانی انجام بدهند. شرایط در حال حاضر به گونه ای نیست که بگوییم با تعطیلی اردوها و حضور ملی پوشان در استان های خود امنیت برای آنها فراهم است و در اردوها این امنیت وجود ندارد.

عسکری درخصوص حضور ملی پوشان در مسابقات جزیره کیش در ابتدای سال 99 گفت: با تاریخی که از سوی لبنانی ها به عنوان تاریخ جدید مسابقات قهرمانی آسیا اعلام شده است، ملی پوشان می توانند در مسابقات حضور داشته باشند و قبل از مسابقات یک محک جدی را پشت سر بگذارند. ما همچنان منتظر اعلام قطعی اتحادیه تکواندو آسیا هستیم تا شرایط حضورمان در این مسابقات نیز تعیین شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 931

به "عسکری: در حال برطرف کردن ایرادهای فنی ملی پوشان المپیکی هستیم، تکواندوکاران تست سلامت می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عسکری: در حال برطرف کردن ایرادهای فنی ملی پوشان المپیکی هستیم، تکواندوکاران تست سلامت می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید