سینا درخشنده سفیر پروژه گردشگری جام جهانی فوتبال شد ، پروژه بوشهر توریست 2022 پیروز می گردد؟

سینا درخشنده پس از حضور در استان بوشهر و برگزاری دو کنسرت به عنوان سفیر پروژه گردشگری جام جهانی 2022 انتخاب شد. بوشهر توریست 2022 عنوان پروژه ای بین ایران و قطر است که به مناسبت برگزاری جام جهانی فوتبال در قطر طراحی شده است. در میان شهرهای ایرانی، بوشهر کمترین فاصله دریایی و هوایی را با قطر دارد، از این رو هنگام برگزار جام جهانی 2022، قرار است که بوشهر پذیرای بخشی از گردشگران جام جهانی فوتبال باشد.

سینا درخشنده سفیر پروژه گردشگری جام جهانی فوتبال شد ، پروژه بوشهر توریست 2022 پیروز می گردد؟

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

درخشنده دور اول کنسرت های استان بوشهر را ابتدا در شهر دیلم به صحنه برد تا این اجرا به گفته روابط عمومی شرکت آوازی نو نخستین کنسرت در تاریخ این شهرستان تبدیل گردد.

پس از این اجرا فرماندار شهرستان دیلم ضمن قدردانی از سینا درخشنده گفت: سینا درخشنده در این شرایط اجتماعیِ کشور، شور و نشاط را به میان مردم دیلم آورده است و بی شک نشاط اجتماعی احتیاج مهمی است که این روزها بیشتر از هر زمانی وجودش برای جامعه ضروری است؛ بنابراین برگزاری کنسرت های سالم و مفید در شهرهای کوچک کشور نقش مهمی در ایجاد نشاط اجتماعی خواهد داشت.

درخشنده اجرایی نیز در شهر بوشهر داشت که در آنجا از سوی استانداری به عنوان سفیر پروژه ملی بوشهر توریست 2022 انتخاب شد.

بوشهر توریست 2022 عنوان پروژه ای بین المللی بین ایران و قطر است که به مناسبت برگزاری جام جهانی فوتبال در قطر طراحی شده است. در میان شهرهای ایرانی، بوشهر کمترین فاصله دریایی و هوایی را با کشور قطر دارد، از این رو هنگام برگزار جام جهانی 2022 در کشور قطر، قرار است که بوشهر پذیرای بخشی از گردشگران جام جهانی فوتبال باشد.

از هم اکنون نیز پروژه های بسیاری در بوشهر در حال ساخت است تا زیرساخت های لازم برای پروژه بوشهر توریست 2022 محیا گردد. این در حالی است که سینا درخشنده خواننده موسیقی پاپ کشورمان به عنوان سفیر این پروژه ملی انتخاب شده تا در راه معرفی و رونق آن کوشش کند.

منبع: چمدان
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 بهمن 1398 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 753

به "سینا درخشنده سفیر پروژه گردشگری جام جهانی فوتبال شد ، پروژه بوشهر توریست 2022 پیروز می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سینا درخشنده سفیر پروژه گردشگری جام جهانی فوتبال شد ، پروژه بوشهر توریست 2022 پیروز می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید