رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت معرفی گردید

به گزارش مجله توسعه دهنده، رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت در مراسمی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان معرفی گردید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت معرفی گردید

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری مجله توسعه دهنده از بافت، علیرضا منظری توکلی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در مراسم تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت با قدردانی از کوشش های ابراهیم خراسانی پاریزی اظهار کرد: مسئولیت ها و موقعیت ها نه امتیاز محسوب می گردد و نه حقی را برای کسی ایجاد می نماید؛ بلکه این مسئولیت ها محل آزمون و امتحان فرد است.

وی رمز رشد، تعالی و شکوفایی دانشگاه را وحدت، اتحاد و همدلی دانست و رعایت اخلاق را ضروری ترین اصل برای همدلی و اتحاد در یک سازمان برشمرد و همگان را از تهمت، افترا و غیبت برحذر داشت.

منظری توکلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت را در بخش آموزش مجازی در سطح استان کرمان در حد عالی و در سطح کشور مطلوب دانست.

وی در موضوع تجهیزات مربوط به رشته دامپزشکی از کادر دانشگاه درخواست کرد که خرید و تجهیزات آزمایشگاهی و کلینیکی با جدیت و سرعت بیشتری پیگیری و انجام گردد و اظهار داشت: کماکان مانند گذشته مساعدت برای تخصیص بودجه لازم برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی و آموزشی به واحد بافت انجام می گردد.

در ادامه ابراهیم خراسانی پاریزی رئیس قبلی واحد بافت با ارائه گزارشی از عملکرد چندساله خود با توجه به اهمیت دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان اعلام کرد: مسئولیت ها تکلیف است نه امتیاز و باید سعی کنیم در زمان تصدی مسئولیت از عهده این تکلیف برآییم.

علیرضا مرادی رئیس جدید واحد بافت نیز با تشکر از اعتماد دکتر طهرانچی و حسن نیت رئیس دانشگاه آزاد استان کرمان در انتخاب وی، برنامه های خود را برای تعالی و پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی بیان و با توجه به ظرفیت های موجود در واحد بافت آینده ای درخشان را برای این دانشگاه ترسیم کرد.

به گزارش مجله توسعه دهنده، علیرضا مرادی دانش آموخته دکتری تخصصی با رتبه 3 آزمون PHD سال 1387 بوده و اکنون عضو هیئت علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی است.

مسئولیت در تمام سطوح مدیریتی دانشگاه از کارشناسی تا ریاست، پنج سال سمت فرمانداری شهرستان رابر، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند، ریاست پردیس علوم و تحقیقات شعبه کرمان، مدیرکل روابط عمومی واحد کرمان و عضو کارگروه ها و شوراهای برنامه ریزی و تصمیم سازی استانداری کرمان از جمله سوابق اداری این مدیر جوان دانشگاهی است.

تألیف کتاب و چند عنوان مقاله معتبر ISI, علمی و پژوهشی و ... برگزاری همایش علمی پژوهشی، تأسیس انجمن های علمی، توسعه و تجهیز زیرساخت های پژوهشی دانشگاه، مدیریت گروه های آموزشی کارشناسی و کارشناسی ارشد (m.s) از دیگر سوابق آموزشی و پژوهشی نامبرده است.

وی دارای سوابق متعدد فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در سطح منطقه ای و ملی است.

در این مراسم از خدمات ابراهیم خراسانی پاریزی قدردانی و علیرضا مرادی به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت معرفی گردید.

4103/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1108

به "رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید