در خانه بمانید و بورس را به صورت حرفه ای بیاموزید

به گزارش مجله توسعه دهنده، به گزارش تجارت نیوز، حتما شما هم موافقید که پول و ثروت، دلیل و تضمینی بر خوشبختی نیست اما می تواند بسیاری از مسائل و موانع را از پیش رویتان بردارد. قبول دارید؟

در خانه بمانید و بورس را به صورت حرفه ای بیاموزید

جهت دریافت خدمات اجرای طراحی بام سبز با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

البته همه دوست دارند به درآمد بیشتر برسند و سرمایه گذاری نمایند اما چون راه و روش کار را به خوبی نمی دانند، عطای این فرایند را به لقایش می بخشند و خود را با شعارهایی مانند پول، چرک کف دست است یا علم بهتر از ثروت است سرگرم می نمایند.

در میان این آشفته بازار، مجموعه ای جوان و در عین حال باتجربه به نام خانه سرمایه در حوالی یک دهه، توانسته است با مدیریت صحیح و به کارگیری نخبه های باتجربه، مجموعه ای آموزشی برای تدریس فعالیت در بازار بورس و سرمایه گذاری های مختلف راه اندازی کند. خانه سرمایه ای ها نه معتقدند که پول چرک کف دست است و نه علم را برتر از ثروت می دانند.

این مجموعه پیروز که از سال 1390 فعالیت خود را با مدیریت علی صابریان آغاز نموده است، علم و تجربه را دروازه ای برای رسیدن به پول و ثروت می داند و با همین دیدگاه طلایی یعنی به کارگیری علمی دانش در راستا رسیدن به ثروت، نیروهای زبده ای را تربیت نموده است که خود به اساتیدی خبره در زمینه بورس و سرمایه گذاری بدل شده اند.

چرا باید بورس را اصولی یاد بگیریم؟

می خواهید بدانید که بورس چیست و اصلا چرا خانه سرمایه به شما پیشنهاد می نماید که آموزش بورس را اصولی یاد بگیرید؟ چرا آموختن پیچ و خم های بورس و فعالیت در آن به نفع تان خواهد بود؟ واقعیت این است که بورس از دور به نظر بیشتر افراد وحشتناک است. این ترس و هراس از کجا نشأت می گیرد؟ پاسخ این پرسش را تیم خانه سرمایه بهتر از هر مرجع و منبع دیگری می داند: ناآگاهی. کافی است با مفاهیم، فرایندها و شیوه تحلیل و به عبارت کلی کوچه پس کوچه های بورس آشنا شوید تا بدانید که این بازار، گنجی درجه یک است که می تواند شما را به سود و ثروت برساند.

کافی است، گزینه های پیش روی خود برای سرمایه گذاری و فراوری ثروت در ایران را آنالیز کنید تا متوجه شوید که با کمی کوشش و یادگیری می توانید در بازار بورس به پیروزیت هایی برسید که در خواب هم نمی دیدید. البته بی گدار به آب زدن در این بازار یا اعتماد کردن به افراد و آکادمی های نامعتبر می تواند تمام سرمایه مالی تان را به باد بدهد. ولی در خانه سرمایه، قرار نیست که مسئله ای برای تان پیش بیاید. چرا؟ چون این مجموعه به خوبی می داند که احتیاج آموزشی دانشجویان چیست و هر فرد برای آگاهی و یادگیری بورس باید به سراغ چه گزینه هایی برود. تسلط اساتید این مجموعه به بازار بورس هم از جمله مزایایی است که از خانه سرمایه، تکیه گاه امن و درستی برای دانشجویان علاقه مند می سازد.

مطالعه شاخص بورس در ایران نشان می دهد که در 5-6 سال گذشته، شاخص کل بورس به اندازه 300 درصد رشد داشته است. اما منظور از شاخص کل بورس چیست؟ شاخص کل بورس، رقمی است که فرایند رشد یا افت بازار را نشان می دهد. شاخص کل بورس، نمایان گر سود سهام شرکت های حاضر در بورس و سطح عمومی قیمت سهام است. در نتیجه، آمار نشان می دهد که سرمایه گذاری آگاهانه در بورس می تواند منجر به رشد سرمایه تان گردد.

روش های مختلفی برای پیروزیت در بورس و رسیدن به سود در آن وجود دارد که تنها در پناه مطالعه و کسب دقت و آموزش صحیح می توان به آنها دست یافت. دقت نموده اید، زمانی که فردی را به خوبی می شناسید، رفتارهای مختلف او هم برای تان قابل پیش بینی تر خواهد بود؟ بورس هم فرایندی مشابه دارد. با وجود عدم قطعیتی که در آن وجود دارد، هر چقد که اطلاعات تان درباره آن بیشتر باشد، امکان پیروزیت تان و پیش بینی فرایندهای موجود در آن هم افزایش پیدا می نماید.

روزانه، سرمایه هر شخص در بازار بورس با دامنه نوسانی 5 درصدی رو به رو است. بدون توجه به کارمزدی که برای فعالیت های خود در بازار می پردازید، امکان دارد که در طول روز، 5 درصد رشد یا کاهش را تجربه کنید. مثلا اگر 5 میلیون در بازار بورس داشته باشید و با آن سرمایه گذاری کنید، در یک روز احتمال افزایش 250 هزار تومان به سرمایه تان وجود دارد. ضمن اینکه در صورت ضرر کردن، 250 هزار تومان را از دست خواهید داد. البته هر چقدر بازه سرمایه گذاری تان در بورس بلندمدت تر باشد، امکان رشد و رسیدن به سود هم افزایش پیدا خواهد نمود.

با وجود آموزش و استفاده از تجربه اساتید برتر بازار به خوبی می توانید به رشد و شکوفایی در بورس برسید. البته که قطعیتی در کار نیست اما بدون جسارت و شجاعت در زیر پرچم آگاهی، دانش و یاری دریافت از تجربه اساتید هم نمی توان به رشد مالی و پیروزیت دست پیدا کرد.

بازار بورس؛ فرصتی عالی برای رشد مالی

یکی از مهم ترین فرصت هایی که بازار بورس در اختیارتان قرار می دهد، امکان معامله و سرمایه گذاری با مبلغی در حد چند صدهزار تومان است. لازم نیست که میلیون ها تومان پول در حساب تان باشد تا بتوانید اقدام به خرید سهام در بازار بورس کنید. با مبلغی بسیار اندک هم می توان وارد این بازار شد و فعالیت های خود را آغاز کرد. از این گذشته، فعالیت های مالی تان در بازار بورس تحت قوانین و نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار است. با این وجود، دیگر احتیاجی به نگرانی بابت معاملات و کلاه برداری هایی نیست که در حیطه های دیگر سرمایه گذاری وجود دارد. سرمایه گذاری در بورس در صورتی که از راستای درست پیگیری گردد، به شما یاری می نماید تا با مبالغی اندک به تدریج معاملاتی پرسود داشته باشید و به سمت پیروزیت حرکت کنید. انواع شرکت ها، صنایع و سهام در بازار بورس وجود دارد. با حضور در این بازار، کسب آمادگی برای رویارویی با معاملات مختلف و به کارگیری دانش خود در خرید بهترین سهام در بهترین زمان ها، پیروزیت های مالی و مالی از شما دور نخواهد بود. یادگیری اصطلاحات و مفاهیم آن مانند عرضه اولیه، شاخص بورس و حتی آموزش های تخصصی ارز دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم و … می تواند شما را وارد یک دنیای متنوع از سرمایه گذاری کند. اما بورس را باید از کجا یاد گرفت؟

دوره های آموزش بورس در خانه سرمایه

آکادمی خانه سرمایه دو دوره آموزش بورس را تحت عناوین دوره عادی(حضوری) و دوره نوین (غیر حضوری) پیگیری می نماید. مدیریت خانه سرمایه، علی صابریان که سابقه ای طولانی در بازار بورس دارد با جمع کردن اساتید خبره ای که تجربه عملی و پیروز در بازار بورس داشته اند، فضایی ایجاد نموده است که افراد علاقه مند و احتیاجمند به یادگیری پیچ و خم های بازار بورس در فضایی مؤثر به اطلاعات لازم دست پیدا نمایند. آنچه برای خانه سرمایه در حوزه آموزش بورس از اهمیت و اولویت زیادی برخوردار است، توجه به احتیاجهای مختلف دانشجویان است. این روزها به واسطه دشواری مدیریت زمان برای رسیدگی به ابعاد مختلف زندگی، سرعت زیاد گذر روزها و البته مسائلی نظیر دوری راه یا ترافیک، امکان شرکت در کلاس های حضوری برای همه مقدور نیست. اما خانه سرمایه به احتیاجسنجی مخاطبان خود و درک مسائل پیش رو در راستا یادگیری، اقدام به راه اندازی دوره نوین نموده است تا به یاری آن، دانشجویان به وسیله وبسایت با محتوای آموزشی لازم برای شرکت در بازار بورس آشنا شوند. در میان علاقه مندان به یادگیری بورس، کسانی هم هستند که شکل و شیوه یادگیری شان با شرکت در جلسات و کلاس های حضوری متناسب است. خانه سرمایه با درک احتیاج آنها در یادگیری، دوره های حضوری را هم تدارک دیده است.

امکانات خانه سرمایه و مزیت رقابتی آن

آموزش هم نوعی کسب و کار است. هر کسب و کاری هم باید برای رشد و بالندگی خود به ترفندها و مزیت هایی رقابتی دست داشته باشد که آن را از سایر رقبا و مجموعه ها متمایز می سازد. در کنار اساتید حرفه ای و مدیریت باتجربه مجموعه خانه سرمایه، امکان معرفی دانشجویان این مؤسسه به سازمان فنی و حرفه ای برای شرکت در آزمون نهایی آمادگی در بورس انحصارا به این آکادمی اختصاص دارد. یعنی خانه سرمایه، تنها موسسه ای است که در خاتمه هر دوره می تواند دانش آموختگان خود را برای کسب مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای معرفی کند. مدرک فنی و حرفه ای آمادگی حضور در بورس، بین المللی است و ارزش زیادی دارد.

در آخر

آموزش بورس خانه سرمایه و ثبت نام در آن برای سرمایه گذاری، ایده هوشمندانه کسانی است که نمی خواهند درب های پیروزیت مالی را به روی خود ببندند و از روی ترس و ناآگاهی، فرصت های متعدد برای پیروزیت و ثروت را از خود دور نمایند. خانه سرمایه در این راستاِ شکوفایی در کنار دانشجویان خود می ایستد و از بسط تجربه اساتیدش در ابعاد کلان برای سرایت پیروزیت به جامعه شادمان است و به خود می بالد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 926

به "در خانه بمانید و بورس را به صورت حرفه ای بیاموزید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در خانه بمانید و بورس را به صورت حرفه ای بیاموزید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید