ترامپ: کشور ما اکنون پادشاه دستگاه تنفس مصنوعی است

به گزارش مجله توسعه دهنده، رئیس جمهور آمریکا یکشنبه در توئیتر کشورش را پادشاه دستگاه تنفس مصنوعی توصیف کرد.

ترامپ: کشور ما اکنون پادشاه دستگاه تنفس مصنوعی است

به گزارش گروه بین الملل مجله توسعه دهنده، در شرایطی که گزارش های رسانه ای حاکی است آمریکا در روزهای گذشته اقدام به تصاحب اقلام پزشکی خریداری شده توسط سایر کشورها کرده دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا امروز یکشنبه گفت که کشورش به پادشاه دستگاه تنفس مصنوعی تبدیل شده است.

ترامپ در واکنش به گزارش هایی که از کمبود ظرفیت های آمریکا برای اخذ تست برای بررسی ابتلا به کرونا خبر می دهند در توئیتر نوشت: همان طور که درباره دستگاه های تنفس مصنوعی درست می گفتم (کشورمان الان پادشاه دستگاه تنفس مصنوعی است. کشورهای دیگر از ما کمک می خواهند و به آنها کمک خواهیم کرد) درباره آزمایش ها هم حرف من درست است. فرمانداران باید بتوانند پا پیش بگذارند و این کار را انجام دهند. تمام راستا را با شما خواهیم بود.

دونالد ترامپ که از احتمال اثرگذاری تبعات ناشی از بحران ویروس کرونا بر کارزارش برای انتخاب مجدد به عنوان رئیس جمهور آمریکا نگران است در تلاش است فرمانداران آمریکا را به بازگشایی کسب و کارها مجاب کند.

این در حالی است که فرمانداران ایالت ها می گویند یکی از شرایط لازم (اما نه کافی) برای از سر گیری کسب و کارها افزایش ظرفیت آزمایش گیری برای بررسی ابتلا به کرونا است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1061

به "ترامپ: کشور ما اکنون پادشاه دستگاه تنفس مصنوعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: کشور ما اکنون پادشاه دستگاه تنفس مصنوعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید