ترامپ از اقدامات دولتش در مقابله با کرونا دفاع کرد

به گزارش مجله توسعه دهنده، رئیس جمهوری آمریکا در حالی از تجهیزات مناسب و کافی برای آزمایش کروناویروس در کشورش حمایت نموده که بعضی از کارشناسان و مقام های ایالتی با نظر وی موافق نیستند.

ترامپ از اقدامات دولتش در مقابله با کرونا دفاع کرد

به نقل از شبکه خبری ان.پی.آر، دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا اخیرا برنامه ای را برای بازگشایی مشاغل این کشور مطرح نموده و این در حالی اجرا شده که کارشناسان بهداشت هشدار می دهند آمریکا راه طولانی برای مهار بیماری ویروسی کرونا در پیش دارد و بعدا باید محدودیت ها را لغو کند.

کاخ سفید روز پنجشنبه خط مشی را برای ایالت های آمریکا درباره رویکردی سه بخشی به منظور کاهش بعضی از اقدامات مربوط به فاصله گذاری اجتماعی ارائه کرد.

همچنین با وجود هشدارهای مقام های بهداشت و درمان، ترامپ همچنان تاکید دارد که ظرفیت های آزمایش کرونا در آمریکا کافی است.

وی گفت: بعضی صداهای حزبی در رسانه ها به گوش می رسد که اخبار و اطلاعات نادرست و غلط را درباره ظرفیت های کیت های آزمایشی برای کروناویروس منتشر می نمایند. انتظار دارم بعضی از محدودیت ها تا پیش از اعلام خط مشی درباره فاصله گذاری اجتماعی که اول مه منقضی می گردد، لغو گردد.

ترامپ همچنین به خبرنگاران گفت، مجموع مرگ های ناشی از کرونا در کشور در حال حاضر 60 تا 65 هزار تن است و ادامه داد: به عدد احتمالی 2.2 میلیون تن نگاهی بیندازید. اگر ما کاری انجام نمی دادیم، تعداد مرگ ها می توانست روی 1.6 میلیون نفر باشد اما کارهای زیادی انجام دادیم.

وی ادامه داد: فکر می کنم به طرز قابل ملاحظه ای این رقم بایستی زیر 100 هزار نفر باشد. فکر می کنم در حال حاضر به سمت عدد 60 تا 65 هزار می رویم.

ترامپ به شدت مشتاق به احیای اقتصاد آمریکا است چون نرخ بیکاری در این کشور رشد داشته و فعالیت های مالی نیز همچنان سکون دارند.،ایسنا

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1055

به "ترامپ از اقدامات دولتش در مقابله با کرونا دفاع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ از اقدامات دولتش در مقابله با کرونا دفاع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید