به بیماران کرونایی بلیت فروخته نمی&zwnjشود

به گزارش مجله توسعه دهنده، تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی از اتصال سامانه های فروش بلیت در همه گونه های حمل و نقل هوایی، زمینی، ریلی و دریایی به سامانه وزارت بهداشت و ممانعت از فروش بلیت به بیماران کرونایی خبر داد.

به بیماران کرونایی بلیت فروخته نمی&zwnjشود

محمد اسلامی در مراسم گرامی داشت روز جهانی هواپیمایی کشوری که با حضور مدیران سازمان هواپیمایی کشوری، کنندگان شرکت های هواپیمایی، مسئولان شرکت فرودگاه ها و همچنین فرماندهان نیروهای هوایی نیروهای مسلح برگزار گشت، با بیان اینکه راضی هستیم در بحث مبارزه با کرونا، وزارت راه و شهرسازی و بخش حمل و نقل به ویژه صنعت هوایی کشور پیشتاز اجرای پروتکل های بهداشتی بوده است گفت: در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا همواره از سوی دشمنان اعلام می شد که صنعت هوانوردی و حمل و نقل هوایی عامل انتقال و ورود ویروس کرونا بوده و این اتهام زنی ها را به صورت مرتب و پر تکرار همواره در روزهای ابتدایی انتشار این ویروس شاهد بودیم.

وی ادامه داد: برای رفع این اتهام در حوزه حمل و نقل هوایی تلاش بسیار گسترده ای توسط شرکت های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران صورت گرفت و من از زحمات بخش حمل و نقل هوایی در این خصوص تشکر می کنم.

اسلامی بیان نمود: با افتخار می گویم تمامی بخش های حمل و نقل هوایی به سامانه دیتابیس بیماران کرونایی متصل شده و یکی از مهم ترین اقدامات در این بخش جلوگیری از ورود افراد دارای تست مثبت بوده و در حال حاضر همه حوزه های حمل و نقلی از جمله راه آهن، اتوبوسرانی و حتی کشتیرانی هم به این سامانه متصل شده است.

وزیر راه و شهرسازی افزود: به هیچ عنوان به بیماران کرونایی بلیت فروخته نمی شود و اجرای این طرح از بخش حمل و نقل هوایی به سایر بخش های حمل و نقل هم تسری پیدا کرده و این خود یک برگ زرین دیگر در حوزه حمل و نقل هوایی و افتخارات این صنعت است که در جهت سلامت جامعه گام برداشته و نه تنها مظهر حاکمیت و ایمنی کشور است، بلکه پرچم دار گسترش سلامت هم به شمار می رود.

اسلامی با بیان اینکه صنعت هوانوردی در این مدت خدمات ارزشمندی از جمله انتقال دارو و تجهیزات پزشکی که از طریق 10 ها پرواز فری فلایت (Ferry Flight پروازهای غیر برنامه ریزی شده) ارائه کرده است افزود: بخش هواپیمایی کشور اقلام و کالاهای مورد نیاز بهداشتی کشور را توانستند به دست وزارت بهداشت برسانند و همچنان این اقدامات با قوت در حال انجام است.

وی تأکید کرد: با اقدامات اجرا شده و برنامه ریزی های صورت گرفته واکسن های تأمین شده را بخش حمل و نقل هوایی از نقاط مبدأ به داخل کشور و از آنجا به سایر شهرها انتقال و توزیع کنند و این یک افتخار برای بخش هوایی کشور به شمار می رود.

وزیر راه و شهرسازی بیان نمود: گام های مؤثر برای تقویت و ارتقای ضریب هوایی جامعه برداشته شده و از این بابت از سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت فرودگاه ها، شرکت های هواپیمایی و شرکت های هندلینگ سپاس گذار هستم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1486

به "به بیماران کرونایی بلیت فروخته نمی&zwnjشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به بیماران کرونایی بلیت فروخته نمی&zwnjشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید