اولین هایپرلوپ برای هواداران بیسبال ساخته می گردد

شرکت بورینگ که متعلق به الون ماسک است، اولین هایپرلوپ عملیاتی دنیا را برای جابجایی هواداران بیسبال به استادیوم خواهد ساخت.

اولین هایپرلوپ برای هواداران بیسبال ساخته می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از انگجت، طرفداران بیسبال و کنسرت ممکن است جزو اولین کسانی باشند که از وسایل نقلیه پرسرعت شرکت بورینگ استفاده خواهند کردند.

شرکت الون ماسک اعلام نموده است که قصد دارد برای احداث یک شبکه حمل ونقل برقی با سرعت بالا به نام Dugout Loop یک تونل حفاری کند که به استادیوم Dodger منتهی می گردد.

این شرکت اکنون در حال مشخص محل ورودی ها و خروجی ها است.

بورینگ قصد دارد قیمت بلیط های این سیستم را 1 دلار مشخص کند. قرار است زمان رسیدن به استادیوم، تنها 4 دقیقه طول بکشد.

مسافران می توانند با هر وسیله دلخواه به ایستگاه این هایپرلوپ بیایند و سپس سوار یکی از واگن های 8 تا 16 نفره شوند و به استادیوم برسند.

این واگن های الکتریکی که قادر به حرکت با سرعت 200 تا 240 کیلومتر در ساعت هستند، پس از رساندن مسافران به مقصد، به نقطه اولیه بازمی گردند تا مسافران بیشتری سوار نمایند.

این پروژه در مقایسه با پروژه LAX و شیکاگو OHare ، مقیاس بسیار کوچکتری دارد و فقط یک تونل دارد که حدود 100 واگن را شامل می گردد تا 2.5 درصد ظرفیت استادیوم را در هر رویداد حمل کند.

احتمالا عملیاتی شدن این سیستم تا اخذ تمام مجوزهای لازم یک سال به طول خواهد انجامید.

منبع: isna.ir
اخبار و مقالات مرتبط با "اولین هایپرلوپ برای هواداران بیسبال ساخته می گردد"

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری موسیقی آیینی در نخستین جشنواره گردشگری غذا و هنر آشپزی ایرانی اطلاع داد.

درحالی که حدود نود دقیقه تا شروع بازی پارس جنوبی و استقلال باقی مانده است، تنها 15 هزار تماشاگر وارد ورزشگاه محل برگزاری بازی گردیده اند.

به گزارش خبرنگاران، نادر مرتضی پور رهبر مهمان ارکستر سمفونیک تهران امروز سه شنبه 23 مرداد ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای پیش روی این مجموعه موسیقایی در تالار وحدت تهران شرح داد: رهبری ارکستر سمفونی پیروزی به مراتب دشوارتر از رهبری ارکستر یک سمفونی کلاسیک است، زیرا در فرم...

به گزارش خبرنگاران، ام البنین محمدی پیش ازظهر دوشنبه در مصاحبه با خبرنگاران به هوشمندسازی مدارس اشاره نمود و اضافه کرد: بیشتر مدارس ما هوشمند سازی شدند و مابقی نیز به تدریج این کار را انجام می دهند.

به "اولین هایپرلوپ برای هواداران بیسبال ساخته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با اولین هایپرلوپ برای هواداران بیسبال ساخته می گردد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید