گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، غیاثی: امیدوارم وزارت و کمیته ملی المپیک از دوومیدانی بیشتر حمایت نمایند، ما به وعده مان در کسب مدال عمل کردیم

به گزارش مجله توسعه دهنده، سرمربی تیم ملی دوومیدانی گفت: با حمایت و تقویت اقتصادی فدراسیون دو ومیدانی از سوی وزارت ورزش و کمیته المپیک به راستا کنونی ادامه خواهیم داد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، غیاثی: امیدوارم وزارت و کمیته ملی المپیک از دوومیدانی بیشتر حمایت نمایند، ما به وعده مان در کسب مدال عمل کردیم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، تیمور غیاثی سرمربی تیم ملی دوومیدانی پس از خاتمه کار نمایندگان ایران در بازی های آسیایی جاکارتا گفت: ابتدا از رسانه ها تشکر می کنم که از دوومیدانی در جریان بازی ها حمایت کردند. ما توانستیم ورزشکاران مان را به رغم بعضی اهالی ورزش که برای ما مشکل ساز شده بودند به آرامش برسانیم و خروجی این آرامش کسب دو مدال طلا، یک نقره و سه عنوان چهارمی بود.

وی توضیح داد: ان شاالله همین نفرات را برای مسابقات قهرمانی آسیا حفظ می کنیم تا این نفرات در دوحه قطر عملکرد خیلی بهتری داشته باشند. ما بایستی در پرتاب وزنه هم در جاکارتا مدال می گرفتیم که متاسفانه جو مسابقات روی نفرات جوان ما تاثیر گذاشت. ثمری و مهردلان در آینده جزو مدال آوران پرتاب وزنه خواهند بود.

سرمربی تیم ملی دوومیدانی ادامه داد: مربیان خوبی داریم اما من عملکرد مربی داخلی را بیشتر می پسندم. سجاد مرادی در زمانی که ملی پوش بود جزء نفرات شایسته لقب گرفت و مدال های ارزشمندی در آسیا کسب کرد و حالا هم نشان داد که مربی شایسته ای است. مربی ایرانی بدون چشمداشتی برای موفقیت ورزش زحمت می کشد و جای تقدیر دارد.

غیاثی اضافه نمود: ضمن تشکر از حمایت های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، امیدوارم بیشتر به دوومیدانی توجه نمایند. آنها باید دوومیدانی را از هر نظر بخصوص از لحاظ اقتصادی تقویت نمایند تا فدراسیون به جهت کنونی خود ادامه دهد. پیشکسوتان دوومیدانی هم بایستی در این راه یاری نمایند و امیدوارم پیشکسوتان در فدراسیون جمع شوند و کنار ما باشند زیرا قائم به شخص بودن کاری را پیش نمی برد و باید بیشتر از گذشته به خردجمعی بها دهیم، هر چند که کسب سه مدال با خردجمعی حاصل شد.

وی درباره پیش بینی خود در کسب مدال گفت: قبل آغاز مسابقات دوومیدانی جاکارتا گفتم سه مدال کسب می کنیم و امروز فدراسیون به وعده خود عمل کرد.

سرمربی تیم ملی دوومیدانی در خاتمه درباره عملکرد حسن تفتیان در جاکارتا مطرح نمود:تفتیان استعداد است. او در گذشته قهرمان آسیا شده است و جزو نفرات خوب در سال های اخیر بوده است. از مربی تفتیان گزارش خواستیم و قرار است او به ما گزارش بدهد تا در سازمان تیم های ملی آنالیز کنیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 759

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، غیاثی: امیدوارم وزارت و کمیته ملی المپیک از دوومیدانی بیشتر حمایت نمایند، ما به وعده مان در کسب مدال عمل کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، غیاثی: امیدوارم وزارت و کمیته ملی المپیک از دوومیدانی بیشتر حمایت نمایند، ما به وعده مان در کسب مدال عمل کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید