چهارمین نمایشگاه کار با حمایت انتخاب الکترونیک برگزار شد

به گزارش مجله توسعه دهنده، به گزارش مرکز ارتباطات رسانه ای انتخاب الکترونیک، این نمایشگاه در روزهای چهاردهم الی شانزدهم بهمن ماه در محل بوستان گفتگوی تهران با اهتمام ویژه به دستورالعمل های بهداشتی ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت برگزار گشت و فعالیت غرفه اختصاصی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک نیز که به عنوان حامی اصلی در این نمایشگاه شرکت کرده بود با استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان همراه بود.

چهارمین نمایشگاه کار با حمایت انتخاب الکترونیک برگزار شد

در طی سه روز فعالیت غرفه اختصاصی انتخاب الکترونیک در این نمایشگاه، بازدیدکنندگان با شرایط و رویکردهای اشتغال در زنجیره ارزش بزرگ ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی ایران و نیازهای این گروه صنعتی در زمینه مشاغل مختلف و منابع انسانی آشنا شدند.

همچنین در روز پایانی این رویداد کریمی، معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی بازدیدی از غرفه گروه صنعتی انتخاب الکترونیک و نشست مشترک با مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب الکترونیک نسبت به رشد افزون و توسعه این گروه صنعتی ابراز امیدواری و بر لزوم برداشته شدن موانع تولید در صنعت لوازم خانگی، تاکید کرد.

سید حسین میرباقری، معاون سرمایه های انسانی در انتخاب الکترونیک معتقد است؛ استفاده از ظرفیت پلتفرم های نوین حوزه کسب و کار و کارجویی، نقش مهمی در تامین منابع انسانی مورد نیاز بزرگ ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی در ایران دارد و حضور در نمایشگاه کار یکی از بسترهایی است که می تواند ارتباطات دوجانبه سازمان یافته ای میان کارجو و این گروه صنعتی ایجاد کند.

وی در گفتگو با اصحاب رسانه در حاشیه اختتامیه چهارمین نمایشگاه کار ایران، اضافه کرد: اشتغالزایی پایدار به عنوان یک رمز موفقیت همواره در دستور کار انتخاب الکترونیک بوده و بخش مهمی از اهداف این گروه صنعتی بر مبنای اشتغالزایی و کارآفرینی در جهت تحقق اقتصاد مولد ایران تعریف شده است.

میرباقری اضافه کرد: خوشبختانه شاهد استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان از غرفه انتخاب الکترونیک در چهارمین نمایشگاه کار ایران بودیم و امیدواریم با توجه به حجم رزومه های دریافتی بتوانیم بخشی از نیاز خود در زمینه منابع انسانی را با استعدادها و نخبگان حاضر در این نمایشگاه پاسخ دهیم.

منبع: فرارو
انتشار: 6 فروردین 1401 بروزرسانی: 6 فروردین 1401 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 2115

به "چهارمین نمایشگاه کار با حمایت انتخاب الکترونیک برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارمین نمایشگاه کار با حمایت انتخاب الکترونیک برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید