چرا بازیکنان پرسپولیس حاضر نشدند به نفع عیسی آل کثیر شهادت بدهند؟ خبرنگاران

به گزارش مجله توسعه دهنده، امیر ساعد وکیل امروز یحیی گل محمدی، جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری را به توپ بست اما عجیب تر از حمله تند او به سرمربی، مدیرعامل و معاون ورزشی پرسپولیس، افشاگری اش علیه بعضی بازیکنان این تیم بود.

چرا بازیکنان پرسپولیس حاضر نشدند به نفع عیسی آل کثیر شهادت بدهند؟ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، وکیل سابق باشگاه پرسپولیس که از فردای فینال لیگ قهرمانان آسیا با یحیی گل محمدی زاویه پیدا نموده بود، خاتمه به سکوت خود سرانجام داد و سرمربی پرسپولیس را به باد انتقاد گرفت. فردای فینال لیگ قهرمانان آسیا، یحیی گل محمدی ادعا کرد اگر پرسپولیس در پرونده عیسی آل کثیر وکیل قوی تری داشت، این مهاجم می توانست در بازی نهایی برای سرخپوشان به میدان برود. این حرف، دلخوری امیر ساعد وکیل را به همراه داشت و در حالی که او جوابیه تندی برای گل محمدی آماده نموده بود، جعفر سمیعی از او خواست سکوت اختیار کند. آن سکوت طولانی حالا شکسته شده و وکیل سابق پرسپولیس علیه یحیی گل محمدی، ابراهیم شکوری و جعفر سمیعی دست به افشاگری زده است.

اما این افشاگری یک ادعای عجیب هم به همراه دارد. امیر ساعد وکیل در بند پنجم از بیانیه بیست بندی خود ادعا می نماید بعضی بازیکنان پرسپولیس حاضر نشدند به نفع عیسی آل کثیر شهادت بدهند. او می نویسد؛

لایحه دفاعیه ممتازی در پرونده عیسی تهیه شد. طی 300 صفحه، به فیلم ها و عکس های مربوط به شادی های پس از گل عیسی در مسابقات لیگ، عکس های مربوط به فیگور مشابه 3 بازیکن سرشناس جهان که مشمول هیچ محرومیتی نشده بودند، مصاحبه های عیسی که انگیزه خود را برای این رفتار در عمق علاقه خود به برادر زاده اش بیان نموده بود، استدلال های حقوقی برای تفسیر مقررات انضباطی ای. اف. سی، تحلیل رأی فیفا درباره محکومیت رفتار مشابه بازیکن بحرینی حدود یکسال قبل، فقدان انگیزه نژاد پرستی در بازیکن ایرانی، زمینه های روابط مثبت بین الملل ایران و ازبکستان، اخذ شهادت از بازیکن دیگر تیم برای شرح انگیزه غیرنژادپرستانه عیسی از شادی پس از گل او (هر چند تعدادی از بازیکنان پرسپولیس هم حاضر نشدند به نفع عیسی شهادت دهند!) و همچنین ثبت شهادت خود عیسی در لایحه با اشاره به اینکه قصد توهین به گروه نژادی خاصی را نداشته، پرداخته شد.

وکیل سابق پرسپولیس نگفته چرا بازیکنان پرسپولیس راضی نشدند به نفع همبازی خود شهادت بدهند ولی یکی از نزدیکان باشگاه می گوید امیر ساعد وکیل می خواست چند بازیکن به نفع عیسی شهادت بدهند که او از شادی گل خاص خود هدف نژاد پرستانه نداشته که یکی دو بازیکن نپذیرفتند به عنوان شاهد در جلسه آنلاین دفاع از عیسی آل کثیر شرکت نمایند و در نهایت سعید آقایی به عنوان شاهد در این جلسه شرکت کرد و به نفع همبازی اش شهادت داد.

محرومیت عیسی آل کثیر فردا سیزدهم فروردین ماه به سرانجام می رسد و او از روز چهاردهم می تواند در صورت صلاحدید یحیی گل محمدی برای پرسپولیس به میدان برود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 فروردین 1400 بروزرسانی: 28 فروردین 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1673

به "چرا بازیکنان پرسپولیس حاضر نشدند به نفع عیسی آل کثیر شهادت بدهند؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا بازیکنان پرسپولیس حاضر نشدند به نفع عیسی آل کثیر شهادت بدهند؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید