پیشکسوت استقلال خطاب به حسینی: بچه من نمی خواهم تو را لِه کنم

به گزارش مجله توسعه دهنده، از خط هافبک ما فلج بودیم و شاید تعویض های مجید نامجومطلق مورد انتقاد قرار بگیرد اما تعیین است که او بازیکن های بهتری نداشت تا به ترکیب اضافه کند و نتیجه بازی را تغییر بدهند.

پیشکسوت استقلال خطاب به حسینی: بچه من نمی خواهم تو را لِه کنم

پیشکسوت استقلال تهران درخصوص نتیجه ملاقات برابر پاختاکورازبکستان صحبت کرد و از عملکرد احمد سعادتمند در این باشگاه انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، منصور رشیدی پیشکسوت استقلال تهران درخصوص شکست مقابل پاختاکور ازبکستان گفت: تیم حریف خیلی برتر و بهتر بود چون ما را دقیق بررسی نموده بودند؛ از نیمه اول تا دقیقه 90 پرس شدیدی انجام دادند و می دانستند که نقاط ضعف و قوت تیم چیست. متاسفانه غیبت وریا غفوری و هروویه میلیچ در بازی بسیار احساس شد و در این نقاط آسیب پذیر بودیم.

او ادامه داد: از خط هافبک ما فلج بودیم و شاید تعویض های مجید نامجومطلق مورد انتقاد قرار بگیرد اما تعیین است که او بازیکن های بهتری نداشت تا به ترکیب اضافه کند و نتیجه بازی را تغییر بدهند.

رشیدی درباره اشتباهات داوری در این بازی گفت: لحظه ای که احمد الکاف ندید را دوست و دشمن دیدند اما پنالتی اعلام نشد، اگر حتی خودش هم ندید پس فایده یاری داور چه بود؟ ممکن است داور ندیده باشد اما خیلی صحنه واضح بود و به هر ترتیب اما این پیروزی حق پاختاکور بود و ما در حد و اندازه آنها نبودیم.

مربی سابق استقلال درباره عملکرد سیدحسین حسینی گفت: بله عملکرد او مناسب نبود و متاسفانه اگر حرفی بزنیم می گویند که می خواهیم آنها را لِه کنیم و بچه اگر می خواستم تو را لِه کنم آن موقع که تو را به تهران آورده بودم می توانستم از اردوی تیم ملی تو را خط بزنم و راحت بگویم که به خانه ات برو! اینطور نبود که بخواهم برای سه سال سفارش او را به تیم های دیگر بکنم و حالا که قراردادهای میلیاردی بسته با یک انتقاد من بگوید که قصد دارم او را لِه کنم. به نظر شما این راهکار یک بازیکن جوان برای پیشرفت است؟

او ادامه داد: انتقاد باید سازنده باشد و او باید از روندی که در پیش گرفته است جلوگیری کند. وقتی چهار بازیکن قدیمی به او مشورت می دهند باید بپذیرد که تجربه آنها برای یاری به او مثمرثمر است. وقتی که جوان بود با او خیلی صحبت می کردم و در حال حاضر از نظر من یک مقدار مغرور شده است و شاید هم از نظر روحی روانی آماده نیست. در بازی دیروز هم تقریبا آماده بود اما روی توپ های خطرناک خیلی دقیق عمل نمی کند.

رشیدی درباره نقش احمد سعادتمند در نتایج استقلال گفت: متاسفانه تصمیمات ایشان استقلال را به این روز انداخته است که همه ناراحت و ناراضی هستند. یک مدیریت درست باید روی کار باشد که چنین مشکلاتی نداشته باشیم. اگر او مشاوران درستی داشته باشد کارش راه می افتد و مسئله ای پیدا نمی کند. او باید واقعیت ها را بگوید و نترسد که هواداران و هواداران تیم راحت باشند. چه اشکالی دارد که مدیران حرف درست و راست را بگویند؟ استقلال به تغییرات اساسی احتیاج دارد و صحبت کردن ما پیشکسوتان هم راه به جایی ندارد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1342

به "پیشکسوت استقلال خطاب به حسینی: بچه من نمی خواهم تو را لِه کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشکسوت استقلال خطاب به حسینی: بچه من نمی خواهم تو را لِه کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید