بازی های ملی مهمتر از لیگ است، وارد بحث داوری نمی شوم

به گزارش مجله توسعه دهنده، به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان در نشست خبری قبل ازدیدار برابر پیکان تهران گفت: فردا بازی سختی مقابل پیکان خواهیم داشت. هر دو تیم به این برد احتیاج دارند و باید سه امتیاز را از آن خود نمایند. هم ذوب آهن و هم پیکان، به لحاظ فنی آماده این بازی هستند و من چند جلسه غیر فنی را هم با بازیکنانم داشتم تا حرف دل آنها را بشنوم و ببینم مسائل تیم به چه دلیل است.

بازی های ملی مهمتر از لیگ است، وارد بحث داوری نمی شوم

وی در خصوص حمایت مدیرعامل و رئیس کارخانه ذوب آهن گفت: فضای پرانرژی بر تیم حاکم است و امیدوارم بتوانیم یک استارت خوب از بازی پیکان بزنیم تا پیروزی هایمان تداوم پیدا نموده و مزد اعتماد مجموعه ذوب آهن را هم بدهیم.

سرمربی ذوب آهن اصفهان در ادامه توضیح داد: عمده آسیبی که به تیم ما زده شد به خاطر جام باشگاه های آسیا بود. فشار زیادی به تیم ما وارد شد و ما به یک تورنمنت بزرگ رفتیم و یک جنگ برابر را انجام دادیم اما متأسفانه نتوانستیم پیروز باشیم. ضمن اینکه با شروع لیگ من دو هفته روی نیمکت نبودم اما خب تیم ما بدشانس هم بود. ما در مقابل سایپا، سپاهان و استقلال بدشانس بودیم و نتوانستیم به امتیازات لازم دست پیدا کنیم.

منصوریان در خصوص فشردگی بازی های لیگ هم گفت: ما از لحاظ سخت افزاری ضعیف هستیم و این فشردگی چند سالی است که در تیم ما وجود دارد. من از سال 93 که به عنوان سرمربی در لیگ برتر مشغول شدم، همواره شاهد این فشردگی بودم و بازی های ما همه 4 روز یک بار برگزار می شد و این موضوع 5 فصل است که ادامه دارد و همچنان هم ادامه دارد زیرا تیم ملی همچنان در اولویت است و اعتقاد دارم بازی های ملی مهمتر از بازی های داخلی است پس باید به تیم ملی کشورمان احترام بگذاریم زیرا بازی های ملی، لبخند را روی لبان مردم ایران خواهد نشاند.

وی توضیح داد: یادمان نرود باخت برابر بحرین باعث شد مردم ما شاد نباشند و این موضوع می تواند تأثیر منفی روی مردم ما بگذارد. البته رفتار بحرینی ها هم صحیح نبود ولی امیدوارم مثل همواره که میهمان نواز خوبی هستیم یک پذیرایی خوب از بحرینی ها داشته باشیم اما آنها را با چند گل شکست داده و راهی کشورشان کنیم.

سرمربی ذوب آهن اصفهان در پاسخ به این پرسش که تیم شما از داوری لطمه زیادی خورده است، گفت: نمی خواهم زیاد در خصوص داوری صحبت کنم. نه اعصاب خودم و نه داوران را خرد کنم. ما با احترام به تمام داوران نگاه می کنیم و به دنبال نیمه خالی لیوان نیستیم. با اینکه در سه - چهار بازی این فصل به خاطر اشتباهات داوری نزدیک به 8 امتیاز را از دست دادیم، اما باز هم به آنها احترام می گذارم زیرا آنها قشر مظلومی هستند. نه شرایط اقتصادی خوبی دارند و نه می توانند از خود حمایت نموده و حرفی بزنند و مطمئن باشید اگر من 10 بار دیگر به جهان بیایم، هرگز سمت داوری نخواهم رفت زیرا کار بسیار سخت و طاقت فرسایی است.

وی در پاسخ به این پرسش که این روزها شرایط ذوب آهن خوب نیست آیا می توانید همانند سالهای گذشته که ابتدای فصل خوب نبودید، در ادامه ذوب آهن را به صندلی واقعی اش برسانید؟ گفت: از سالی که به لیگ برتر آمدم همواره در ابتدای فصل تیم هایم پیروز نبوده اند اما هر چه از زمان بازی ها می گذشت شرایط بهتر می شد و ما شرایط بهتر پیدا می کردیم. البته آنقدر پیگیری کردم که توانستم این مشکل را پیدا کنم که چرا ما نمی توانستیم در ابتدای فصل عملکرد خوبی داشته باشیم اما با پیدا کردن حل این مشکل فصل آینده امیدوارم روند رو به رشدی در ابتدای فصل داشته باشیم و بتوانیم زودتر از آنچه که همه تصور می نمایند به امتیازات لازم دست پیدا کنیم.

منصوریان در پاسخ به این پرسش که شما از آینده صحبت می کنید اما بعضی از مسئولان شما از یک شوک در استقلال حرف می زنند و آیا فکر نمی کنید می خواهند شما را برکنار نمایند؟ توضیح داد: من روز گذشته با مدیرعامل باشگاه یک جلسه خوب را برگزار کردم. ما هر دو مثل برادر هستیم. یک فضای خوب که فکر می کنم در هیچ باشگاهی پیدا نشود زیرا همواره گفته ام راحت ترین جایی که کار می کنم ذوب آهن است. هیچ صحبتی با من در خصوص تغییر به وجود نیامده و تنها چیزی که در این چند روز از مسئولان ذوب آهن دیدم، حمایت بوده و بس.

وی در انتها اعلام کرد: فردا می خواهیم با شکست پیکان بردهایمان را شروع نموده و در ادامه راه لیگ به پیروزی های پیاپی دست پیدا کنیم صندلی واقعی ذوب آهن اینجا نیست و برنامه ما این است که تیم را به صندلیی که فصل گذشته در لیگ داشت یعنی ششم جدول برسانیم اما مطمئناً کوشش می کنیم تا امتیازات از دست رفته را جبران و خود را به بالای جدول برسانیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 638

به "بازی های ملی مهمتر از لیگ است، وارد بحث داوری نمی شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی های ملی مهمتر از لیگ است، وارد بحث داوری نمی شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید