پیشنهاد افزایش 14 درصدی قیمت لبنیات، معین تکلیف در هفته جاری

به گزارش مجله توسعه دهنده، دبیر انجمن صنایع لبنی از ارائه پیشنهاد افزایش 14 درصدی قیمت لبنیات به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان خبر داد و گفت: در هفته جاری قیمت های پیشنهادی، مورد بررسی قرار گرفته و تکلیف صنایع لبنی در این زمینه مشخص می شود.

پیشنهاد افزایش 14 درصدی قیمت لبنیات، معین تکلیف در هفته جاری

رضا باکری در گفت وگو با مجله توسعه دهنده، اظهار کرد: با توجه به افزایش هزینه های تولید و هزینه تمام شده متأثر از قیمت شیر خام، به نظر می رسد مواردی همچون حقوق و دستمزد، مواد بسته بندی، قطعات و تجهیزات تأثیر قابل توجهی روی قیمت تمام شده لبنیات گذاشته است.

وی افزود: با توجه به همه این موارد ضمن آنالیز تأثیر هر یک از عوامل روی قیمت تمام شده شیر خام پیشنهاد افزایش قیمت 14 درصدی لبنیات را به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ارائه کرده ایم.

دبیر انجمن صنایع لبنی ادامه داد: به نظر می رسد پس از آنالیز این قیمت پیشنهادی و تأیید آن از سوی سازمان حمایت، این آنالیز قیمت به ستاد تنظیم بازار ارسال خواهد شد و در آن جا پس از تصویب به صنایع لبنی ابلاغ می شود.

باکری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا این افزایش قیمت مشمول صنایع لبنی هم می شود که در سال گذشته طی چندین مرحله قیمت محصولات شان را افزایش داده اند!؟ گفت: ملاک اصلی نرخ ابلاغ شده از سوی ستاد تنظیم بازار در آذر ماه سال گذشته است و افزایش قیمتها براساس آن بر روی محصولات لبنی اعمال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 340

به "پیشنهاد افزایش 14 درصدی قیمت لبنیات، معین تکلیف در هفته جاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد افزایش 14 درصدی قیمت لبنیات، معین تکلیف در هفته جاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید