معروف ترین پارک های ملی آمریکا برای بازدید در بهار

به گزارش مجله توسعه دهنده، بهار بهترین زمان برای بازدید از بعضی از پارک های ملی آمریکا است. در حالی که تابستان به طور معمول گرما را به ارمغان می آورد، بهار می تواند فرصتی برای لذت بردن از منظره ها بی شمار، گل های رنگارنگ، آبشارهای زیبا باشد. شما می توانید شاهد یکی از بهترین پارک های ملی آمریکا برای بازدید در بهار باشید و مطمئنا این ملاقات از بهترین پارک های ملی آمریکا برای بازدید در بهار یک تجربه فراموش نشدنی است. پس به یاد داشته باشید که از معروف ترین پارک های ملی آمریکا برای بازدید در بهار لذت کافی را ببرید.

معروف ترین پارک های ملی آمریکا برای بازدید در بهار

پارک ملی یوسمیتی، کالیفرنیا

پارک ملی یوسمیتی در تمام طول سال زیباست اما اگر در ماه می به آنجا بروید شما می توانید آبشارهای بسیاری را مشاهده کنید زیرا تابش خورشید در بهار به سرعت برف زمستان را آب می نماید و منجر به جریان آبی قدرتمند می گردد. در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه می شکوفه های گل سرخ باز می شوند و بعضی می گویند که این چشم اندازهای رنگارنگ حتی از چشم انداز ها آبشار نیز زیباتر است. در هر صورت شما می توانید عکس های زیادی را با مکان های معروف مانند هالف دام بیاندازید. دریاچه میرور را از دست ندهید که چشم انداز ای تماشای و با شکوه از گرانیت دام را در انتهای شرقی دره یوسمیتی ایجاد می نماید و یکی از معروف ترین پارک های ملی آمریکا برای بازدید در بهار می باشد.

پارک ملی جاشوا تری، کالیفرنیا

بهار بهترین زمان برای تماشا پارک ملی جاشوا تری است. آب و هوا بسیار مطلوب است و دما حدود 26 تا 29 درجه است و این زمانی است که گل های درختی یک چشم انداز زیبا را در سراسر منطقه ایجاد می نمایند. به طور معمول این گل ها در ارتفاع پایین تر از پینتو باسین و در طول مرز جنوبی پارک چند هفته قبل از بهار شکوفه می زنند. با افزایش ارتفاع در ماه مارس و آوریل گل های رنگارنگ شکوفه می زنند و در منطقه ها حدود 5000 فوتی گیاهان ممکن است تا دسامبر گل بدهند. کاکتوس های بلند و دوکی شکل، گل های شگفت انگیز قرمز می دهند. 18 گونه از مارمولک ها که در اینجا زندگی می نمایند اغلب اوقات در آفتاب بر روی تخته سنگ ها دیده می شوند و این پارک یکی از بهترین پارک های ملی آمریکا برای بازدید در بهار است.

پارک ملی زئون، یوتا

تابستان در پارک ملی زئون بسیار گرم است این در حالی است که گرمای هوا در بهار نیز می تواند مشکل ساز باشد پس بهتر است که اوایل بهار به این پارک بروید. در این زمان شما می توانید از آبشارهای پر قدرت که بر اثر ذوب شدن برف ها به وجود آمده اند، لذت ببرید. دیواره های دره های تنگ و باریک به آسمان می رسند و بسیاری از مسیر های پیاده روی به کوهستان های رنگین، و دره ها و صخره های نارنجی رنگ منتهی می شوند. در بهار چشم اندازهای سبز رنگ، کنتراست قابل توجهی را در برابر سنگ های نارنجی که زیر نور خورشید می درخشند، ارائه می دهند. این پارک بعلاوه دارای 75 گونه از پستانداران، نزدیک به 300 گونه از پرندگان و تقریبا 900 گونه از گیاهانی که در فصل بهار گل های رنگارنگ می دهند، می باشد. این پارک یکی از بهترین پارک های ملی آمریکا برای بازدید در بهار خواهد بود.

پارک ملی ساگوار، توسان، آریزونا

پارک ملی ساگوار در جنوب آریزونا یک منطقه حفاظت شده از تعداد انبوهی از کاکتوس هاست که در سراسر دره فلور در نزدیکی شهر توسان قرار گرفته است. در فصل بهار شما علاوه بر کاکتوس های بی شماری که سراسر بیابان را پوشش داده اند، یک رنگین کمان زیبا را نیز مشاهده خواهید کرد. گل های وحشی شامل گل همواره بهار، خشخاش مکزیکی و گل پنج پرچم قرمز رنگ است بعلاوه بسیاری از درختچه ها و کاکتوس ها از جمله چولا (یک نوع کاکتوس تیع دار) و گیاه کرئوزوت نیز گل می دهند. بعلاوه در اینجا بسیاری از سنگ نوشته های قدیمی وجود دارد و بعلاوه مکان های تاریخی برای بازدید در نظر گرفته شده که شما می توانید از آن ها لذت ببرید. شما بعلاوه می توانید از تماشای حیواناتی مانند گرگ صحرایی آمریکای شمالی، لاک پشت های بیابانی و گراز آمریکایی در ارتفاعات پایین و جغد مکزیکی، گوزن و گربه سیاه در ارتفاع بالای پارک لذت ببرید.

پارک ملی دتس در کالیفرنیا

دره دتس در سرتاسر تابستان گرمترین نقطه در زمین است و درجه حرارت به 48 درجه می رسد اما این مکان در فصل بهار بسیار لذت بخش تر و پر از زندگی است و یک نمایش بسیار مجذوب کننده از گل های رنگارنگ و زیبا می باشد. در یک سال خوب که شرایط ایده آل را به ارمغان می آورد، بیابان در یک دریا از گل های طلایی، بنفش، صورتی یا سفید غرق می گردد. اگر در یک زمان به خصوص از سال به این مکان بیایید، می توانید پدیده شناخته شده به عنوان سنگ های قایقرانی را مشاهده کنید. سنگ هایی که حدود 700 پوند وزن دارند به طور اسرارآمیز ناخودآگاه در سطحی شنی به حرکت در می آیند و گاهی اوقات شیارهای آن ها در فاصله ای 650 فوتی نیز قابل مشاهده می باشند. تمام عوامل از جمله فعالیت های ماورای الطبیعه در شکل گیری این بیابان ها و صخره ها دخالت دارند اما به طور 100 درصد تعیین نیست که چه چیزی باعث ایجاد آن می گردد.

پارک ملی گلاسیر بای، آلاسکا

پارک ملی گلاسیر بای، در آلاسکا برای زیبایی چشمگیر خود مشهور است و اوج زیبایی آن در فصل بهار می باشد. این زمانی است که ابرهای مه آلود دیده می شوند و دره ها را می پوشانند در حالی که نور خورشید از بین مه ها به برف ها می تابد یخچال ها آغاز به آب شدن می نمایند و در سراسر منطقه پخش می شوند. بازدیدنمایندگان بعلاوه می توانند هزاران نوع زندگی دریایی را که شامل وال ها می گردد را به وسیله تورهای دریایی مشاهده نمایند و لذت ببرند.

پارک ملی آرچس، یوتا

این پارک در جنوب شرقی یوتا دارای بیشترین تراکم تپه های ماسه ای طبیعی در این سیاره است و بیش از 200 تا از معروف ترین این تپه ها در آنجا واقع شده است. در ماه مارس و اوایل ماه آوریل شما نمی توانید به تنهایی به آنجا بروید اما درجه حرارت بسیار بهتر از اواخر بهار و تابستان خواهد بود. به طور معمول کوه های لا سال حداقل کمی برف دارد و شما می توانید عکس های باور نکردنی را از تپه های نارنجی رنگ که در برابر آسمان آبی قرار گرفته اند، بیاندازید.

پارک ملی گریت اسموکی مونتین

فصل بهار ایده ال ترین زمان برای رفتن به پارک ملی گریت اسموکی مونتین می باشد و هوا آغاز به گرم شدن می نماید. اینجا دارای بیش از 800 مایل از مسیرهای پیاده روی است و فرصتی برای تماشا گل ها، شکوفه های زیبا و بعلاوه زیبایی هایی طبیعی می باشد. تقریبا 1700 نوع گل وحشی در پارک وجود دارد از جمله گل همواره بهار که در اوایل بهار ظاهر می شوند در حالی که گل های دیگر مانند تریلوم، ارکیده، بنفشه و عنبیه معمولا در ماه های مارس و آوریل شکوفه می نمایند.

پارک ملی گریت سند دانز

بسیاری از بازدیدنمایندگان برای کوهنوردی به سراغ کلرادو می روند اما این دامنه های برفی تنها کوه هایی نیستند که برای بازدید در این زمان از سال مناسب هستند. در پارک ملی گریت سند دانز 30 مایل مربع از تپه های ماسه ای بزرگ وجود دارد که بعضی از آن ها تا 750 فوت ارتفاع دارند. بازدیدنمایندگان می توانند پیاده روی نمایند. فقط در اواخر بهار به این مکان نروید زیرا شن و ماسه ها برای لمس کردن خیلی گرم هستند.

منبع: همگردی
انتشار: 27 دی 1401 بروزرسانی: 27 دی 1401 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 2308

به "معروف ترین پارک های ملی آمریکا برای بازدید در بهار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معروف ترین پارک های ملی آمریکا برای بازدید در بهار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید