مسئولان به داد مردم برسند، ظرفیت کمیته امداد تکمیل است

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت خبری کمیته امداد، سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد بابیان اینکه برای حل مشکل محرومان باید از تمام ظرفیت بخش ها و دستگاه های اجرایی استفاده کرد گفت: هزار مسکن روستایی برای مددجویان گلستانی با همکاری استانداری این استان ساخته خواهد شد.

مسئولان به داد مردم برسند، ظرفیت کمیته امداد تکمیل است

وی بابیان اینکه حمایت های دولت و مجلس شورای اسلامی ایران بر بهبود شرایط مددجویان اثربخش بوده است اضافه نمود: کمیته امداد یک اورژانس اجتماعی است که اکنون ظرفیت آن تکمیل است و برای پذیرش نیازمندان خارج از چرخه حمایتی این نهاد نیازمند کمک و حمایت مسئولان هستیم.

وی باتاکید بر همدلی و وحدت میان شیعه و سنی یادآور شد: وحدت میان ساکنان یک منطقه همراه با مدیریت جهادی موجب حل مشکلات می گردد.

فتاح با اشاره به اهل سنت بودن برخی از ساکنان استان گلستان خاطرنشان کرد: میانگین کمک حامیان به ایتام بندر ترکمن بیش از متوسط کشوری است که این موضوع نشان دهنده وحدت میان شیعه و سنی است.

رئیس کمیته امدادبا بیان اینکه در جنگ اقتصادی کنونی همه مسئول هستیم و فقط با مدیریت جهادی و انقلابی می توان به داد مردم رسید گفت: چیزی که مردم را در سه ماه گذشته آزار داد، تورم نیست، اینکه چه کسانی واردنمایندگان خودرو و مداخله گران بازار سکه و ارز هستند برای مردم دردناک است. البته دولت آقای روحانی این موضوع را پذیرفته است و قوه قضائیه نیز با جدیت موضوع را پیگیری کند.

فتاح با تاکید بر اینکه واردات بی رویه و سفرهای خارجی بی مورد مسئولان باید کنترل گردد اضافه نمود: مردم از مسئولان خواستار برخورد جدی با این افراد هستند. ما مسئولان باید به داد مردم برسیم تا مردم ما را از خود بدانند.

فتاح کاهش قیمت دلار و سکه در بازار را پس از امضاء ادامه تحریم های ایران توسط امریکا، تحقیر تصمیم ترامپ دانست و اضافه نمود: التماس دشمن برای مذاکره نشان دهنده متضرر شدن امریکا است.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه ایران در همه میدان های نبرد پیروز است گفت: حتی کشورهای غربی نیز به این موضوع اعتراف کردند بنابراین اگر بازهم کشور را تحریم نمایند، شکست خواهند خورد.

وی بابیان اینکه دشمن درصدد است القا کند، فقرا در ایران شورش نموده اند اظهار کرد: به همین دلیل دشمن تمام کوشش خود را می نماید تا به کمیته امداد حمله کند چرا که این نهاد با خدماتی که در اختیار نیازمندان قرار می دهد، رشته های دشمن را پنبه نموده است.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "مسئولان به داد مردم برسند، ظرفیت کمیته امداد تکمیل است"

پیش بینی می گردد سال جاری بیش از 840 هزار نفر به جمعیت فعال کشور افزوده گردد که 80 درصد آنان را جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل خواهند داد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی پیش از ظهر امروز دوشنبه 22 مرداد در جلسه کارگروه ساماندهی کاغذ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر این مطلب، گفت: این وزارتخانه به اعتبار اینکه در سال های گذشته تعادل در بازار...

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری های ایندیپندنت و فاینشال تایمز، ترامپ یکی از جدی ترین موافقان برگزیت(Brexit) است و نشانه­ ها حاکی از آن است که وی به دنبال بهره­ برداری از برگزیت به نفع تولیدکنندگان محصولات کشاورزی آمریکاست. پس از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، نحوه­ اعمال تعرفه...

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد به دنبال نارضایتی فعالان حوزه گردشگری از وضعیت حمل و نقل گردشگری و عملکرد رانندگان این حوزه، از انجام اقداماتی در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات این بخش خبر می دهد.

به "مسئولان به داد مردم برسند، ظرفیت کمیته امداد تکمیل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با مسئولان به داد مردم برسند، ظرفیت کمیته امداد تکمیل است

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید