لیست شرکت های فراوری کننده عایق پشم سنگ

به گزارش مجله توسعه دهنده، پشم سنگ یکی از عایق های حرارتی متشکل از الیاف معدنی ست که ماده اولیه فراوری آن سنگ بازالت میباشد. سنگ بازالت باقی مانده فعالیت های آتش فشانی ست و در ساخت پشم سنگ مورد استفاده قرار میگیرد. عایق های پشم سنگ به صورت عایق حرارتی و صوتی به بازار عرضه میشوند و به دلیل مقاومت و طول عمر بالا در صنایع مختلف از جمله صنایع پتروشیمی, نفت, گاز, ساختمان و … مورد استفاده قرار میگیرند. این عایق ها ویژگی های خاص زیادی دارند و در مقایسه با عایق های قدیمی پشم شیشه کیفیت بهتری دارند.

لیست شرکت های فراوری کننده عایق پشم سنگ

کارخانه های فراوری پشم سنگ با هدف تامین احتیاج صنایع مختلف و برداشتن گامی موثر در جهت خوکفایی کشور اقدام به فراوری عایق های صوتی و حرارتی مینمایند. با توجه به احتیاج روز افزون صنایع مختلف از جمله صنعت ساختمان و صنایع پتروشیمی کارخانه های فراوری پشم سنگ خط فراوری خود را مجهز به دستگاه های تمام اتوماتیک نموده و با ظرفیتی انبوه انواع عایق های مورد احتیاج را در انواع عایق های پتویی, لوله ای, لحافی, تخته ای و فله ای فراوری و به بازار عرضه میکنند. عایق های فراوری شده توسط این کارخانه ها دارای مزایای زیادی میباشند از جمله:

 • هزینه عایق های پشم سنگ در مقایسه با عایق الاستومری، پلیمری و انواع فوم ها پایین تر میباشد.
 • این نوع عایق ها مکانی مناسب برای رشد قارچ, باکتری و حشرات فراهم نمیکنند.
 • نصب این عایق های حرارتی به دلیل وزن سبک آسان میباشد.
 • عایق پشم سنگ عایقی غیر سمی و دوستدار محیط زیست بوده که قابلیت بازیافت دارد.
 • مقاومت حرارتی عایق پشم سنگ بسیار بالاست و در صورت اشتعال بسیار کندسوز است و کمکی به گسترش آتش نمیکند.
 • از دیگر ویژگی های این عایق مقاومت آن در برابر هر نوع فشار است.

لیست شرکت های فراوری کننده و ارائه دهنده عایق های صوتی, حرارتی پشم سنگ

 • شرکت صنایع عایق سپاهان
 • شرکت صنایع عایق های معدنی پوشینگر
 • شرکت پشم سنگ اصفهان
 • شرکت پشم سنگ اسپادانا
 • صنایع پشم سنگ آریا
 • شرکت پشم سنگ ویلا
 • شرکت پشم سنگ ایران پارس
 • شرکت پشم سنگ آسیا
 • شرکت آذر تار پارس
 • شرکت پشم سنگ تارابگین
 • شرکت پشم سنگ پارامیس

شرکت صنایع عایق سپاهان

شرکت صنایع عایق سپاهان یکی از فراوریکنندگان عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ است که با تکیه بر تجهیزات گامامکانیکای ایتالیا اقدام به فراوری محصولات خود با ظرفیت سالانه 24000 تن نموده است. محصولات این شرکت بر اساس استانداردهای زیست محیطی اروپا بوده و فاقد هر نوع مواد آلاینده میباشند. این شرکت در سال 1382 تاسیس شده است و در حوزه فراوری عایق های پشم سنگ به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی در صنایع مختلف فعالیت دارد.

شرکت صنایع عایق های معدنی پوشینگر

شرکت صنایع عایق های معدنی پوشینگر در سال 1382 احداث شده و در زمینه فراوری انواع عایق های پشم سنگ از جمله عایق عایق های پتویی, لوله ای, لحافی, تخته ای و پشم سنگ فله ای مشغول به فعالیت است. این شرکت با توجه به دو رکن کیفیت بالا و قیمت مناسب, محصولات خود را در حجم بالا فراوری نموده و برای استفاده در صنایع مختلف از جمله صنایع پتروشیمی, نفت, گاز, ساختمان سازی و … به متقاضیان عرضه میدارد.

شرکت پشم سنگ اصفهان

شرکت پشم سنگ اصفهان یکی دیگر از فراوری کنندگان عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ است که در حوزه فراوری عایق های پشم سنگ در انواع لوله ای, لحافی, پتویی توری دار, تخته ای, پشم خام درجه یک و پشم سنگ ضایعاتی در حال فعالیت میباشد. محصولات این شرکت از کیفیت ویژه ای برخوردار بوده و برای عایق کاری در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.

شرکت پشم سنگ اسپادانا

شرکت پشم سنگ اسپادانا از جمله فراوری کنندگان عایق پشم سنگ است که در سال 1374 شروع به کار نموده است. این شرکت مجهز به خط فراوری تمام اتوماتیک است که با ظرفیتی انبوه محصولات خود را در انواع مختلف فراوری نموده و به بازارهای خارجی و داخلی ارائه میدهد. عایق های فراوری شده توسط این شرکت در صنایع مختلف از جمله صنعت اتومبیل سازی, صنعت فولاد و ذوب آهن, صنایع هواپیماسازی, نیروگاه ها و … مورد استفاده قرار میگیرند.

صنایع پشم سنگ آریا

صنایع پشم سنگ آریا از دیگر فراوری کنندگان عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ است که عایق های خود را به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی در صنایع مختلف فراوری و به متقاضیان عرضه مینماید. این شرکت با به کارگیری کارشناسان ماهر, محصولاتی با کیفیت برای عایق کاری مکان های مختلف فراوری میکند که دارای کیفیت و قیمت مناسب بوده و نقشی موثر در صرفه جویی مصرف انرژی در صنایع مختلف ایفا میکند.

شرکت پشم سنگ ویلا

شرکت پشم سنگ ویلا در زمینه فراوری انواع عایق های پشم سنگ بر اساس استاندارهای بین المللی مشغول به فعالیت میباشد. ظرفیت فراوری محصولات این شرکت سالیانه حدود 3000 تن است که احتیاج متقاضیان را برای عایق کاری در صنایع مختلف رفع میسازد. این شرکت با دارا بودن یک آزمایشگاه مجهز تمام استانداردهای لازم در فراوری عایق های پشم سنگ را رعایت نموده و محصولاتی با کیفیت به بازار عرضه میدارد. این شرکت با به کارگیری نیروی انسانی متخصص عضو لیست تامین کنندگان شرکت های گاز, شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی, شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت ایران, شرکت پترو پارس, انجمن سازندگان صنعت نفت ایران, منابع مشترک وزارت نفت و شرکت نفت و گاز پارس جنوبی, شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران و شرکت ملی گاز میباشد.

شرکت پشم سنگ ایران پارس

شرکت ایران پارس در سال 1385 با هدف فراوری پشم سنگ و پشم شیشه به عنوان عایق های حرارتی, صوتی و رطوبتی فعالیت خود را شروع نموده است. این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب در حوزه فراوری و فروش انواع عایق مشغول به کار بوده و به عنوان یکی از شرکت های فراوریی, بازرگانی در کشور شناخته شده است. شرکت ایران پارس با داشتن روابط تجاری با شرکت های فراوری کننده در سایر کشورها به ارائه انواع عایق میپردازد. شرکت ایران پارس در کشورهای روسیه و آذربایجان دارای نمایندگی است و محصولات خود را در انواع عایق های پشم سنگ تخته ای, لحافی, پتویی با تور سیمی گالوانیزه و عایق لوله ای پیش ساخته به متقاضیان ارائه میدهد.

شرکت پشم سنگ آسیا

شرکت پشم سنگ آسیا در جهت خودکفایی کشور فراوریات خود را در زمینه انواع عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ به متقاضیان ارائه میدهد. محصولات این شرکت بر اساس استانداردهای ASTM و ISO 9001 فراوری میشوند و دارای کیفیت لازم و قیمت مناسب برای عرضه در صنایع مختلف میباشند. عایق های پشم سنگ این شرکت شامل عایق های پتویی, لحافی, لوله ای, سنگ خام و عایق پشم سنگ کشاورزی میباشد که با برنامه ریزی دقیق و حجم بالا فراوری شده و در موعد مقرر به مشتریان تحویل داده میشوند. این شرکت فراوری کننده عایق محصولات خود را به شرکت های مختلفی از جمله شرکت ملی گاز ایران و شرکت نفت و گاز پارس جنوبی, پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران, شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات و مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی ارائه میدهد.

شرکت آذر تار پارس

شرکت آذر تار پارس با استفاده از نرم افزارهای تخصصی و با آگاهی از احتیاجهای مشتریان در جهت فراوری باکیفیت ترین عایق در حال فعالیت میباشد. علاوه بر فراوری عایق ها, این شرکت مجهز به تیم فنی و ماهر در زمینه نصب صحیح انواع عایق های حرارتی و صوتی در جهت کارایی هر چه بیشتر میباشد. ظرفیت فراوری سالانه این شرکت 6000 تن است که بر اساس آخرین استاندارهای روز جهان صورت میگیرد. شرکت آذر تار پارس در سال 1388 به بهره برداری رسیده و محصولات خود را در انواع عایق های پشم سنگ لحافی رزین دار, طنابی, تخته ای, لوله ای و لحافی ارائه میدهد.

شرکت پشم سنگ تارابگین

شرکت تارابگین یکی از انواع فراوری کنندگان عایق های پشم سنگ است که در سال 1390 خط فراوری خود را با ظرفیت سالیانه 5000 تن راه اندازی نموده است. این شرکت جزء لیست تامین کنندگان محصول برای انواع پالایشگاه ها, پتروشیمی ها, نیروگاه ها, شرکت های ساختمانی, شرکت های تهویه, ذوب آهن اصفهان, فولاد خوزستان و … میباشد. این شرکت توانسته کارخانجات و شرکت های مختلف داخلی و خارجی را به خود جذب نموده و محصولات خود را در اختیار آنها قرار دهد. عایق های فراوری شده توسط شرکت ترابگین هیچ نوع آلاینده ای در محیط زیست ایجاد نمیکنند و جزء ایمن ترین و استانداردترین عایق ها برای صنایع مختلف میباشند. هدف این شرکت به عنوان فراوری کننده عایق های پشم سنگ, جلب رضایت مشتریان و صرفه جویی در مصرف انرژی ست.

شرکت پشم سنگ پارامیس

شرکت پشم سنگ پارامیس به عنوان یکی از فعالان در زمینه فراوری عایق های پشم سنگ شناخته شده است. این شرکت یکی از بزرگترین فراوری کننده عایق های پشم سنگ است که محصولات خود را در سراسر کشور توزیع نموده و به فروش میرساند. تنوع محصولات این شرکت بسیار بالا میباشد و در انواع مختلف از جمله عایق های لحافی رزین دار بدون روکش, با یک طرف کاغذ کرافت, با دو طرف کاغذ کرافت, با یک طرف کاغذ آلومینیوم, با یک طرف کاغذ آلومینیوم و یک طرف تور سیمی, با یک طرف کاغذ آلومینیوم و دو طرف تور سیمی, با یک طرف کاغذ کرافت و یک طرف تور سیمی و عایق های تخته ای با یک طرف کاغذ آلومینیوم مسطح, با دو طرف کاغذ کرافت, با یک طرف کاغذ کرافت و… فراوری میشوند.

منبع: ساختمانچی
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 726

به "لیست شرکت های فراوری کننده عایق پشم سنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیست شرکت های فراوری کننده عایق پشم سنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید