زمان مرحله پایانی واکسیناسیون دانشگاهیان تربیت مدرس اعلام شد

به گزارش مجله توسعه دهنده، مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تربیت مدرس زمان مرحله پایانی واکسیناسیون دانشگاهیان این دانشگاه را اعلام نمود.

زمان مرحله پایانی واکسیناسیون دانشگاهیان تربیت مدرس اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، مرکز بهداشت دانشگاه تربیت مدرس خاطرنشان کرد:17 و 18 مهرماه مرحله پایانی واکسیناسیون دانشگاهیان این دانشگاه انجام می گردد.

براساس این گزارش، این مرکز از دانشگاهیان درخواست کرد با توجه به زمان بندی جدول فوق برای تزریق واکسن به مرکز واکسیناسیون دانشگاه مراجعه نمایند.

تزریق دوز دوم آسترازنکا را می توان از 4 هفته تا 12 هفته بعد از تزریق دوز اول انجام داد. تاریخی که در کارت واکسیناسیون برای دوز دوم درج می گردد، تاریخی تقریبی است که اکثراً بازه زمانی حداکثر نوشته می گردد.با توجه به اینکه موجودی واکسن آسترازنکا در کشور کم است؛ از این رو، این نگرانی وجود داشت که با موکول کردن زمان تزریق دوز دوم واکسن به 12 هفته پس از تزریق دوز اول، موجودی آسترازنکا در کشور کافی نبوده و درنتیجه واکسنی به دانشگاه تعلق نگیرد.

بر این اساس تصمیم بر آن شد تا در این فاز از واکسیناسیون که دوز دوم واکسن های سینوفارم و برکت تزریق می گردد، واکسیناسیون دوز دوم آسترازنکا هم انجام گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1939

به "زمان مرحله پایانی واکسیناسیون دانشگاهیان تربیت مدرس اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان مرحله پایانی واکسیناسیون دانشگاهیان تربیت مدرس اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید