خط قرمز ما، صیانت از آرای مردم است

به گزارش مجله توسعه دهنده، رییس ستاد انتخابات استان تهران با تاکید بر اینکه توجه به مرّ قانون و رعایت اصل بی طرفی باید در دستور کار ستاد انتخابات استان باشد، گفت: خط قرمز ما، صیانت از آرای مردم و اهتمام نسبت به سلامت انتخابات است.

خط قرمز ما، صیانت از آرای مردم است

به گزارش مجله توسعه دهنده، شکرالله حسن بیگی در دومین جلسه ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به اینکه اصل بی طرفی باید در دستور کار اعضای ستاد انتخابات به صورت جدی قرار بگیرد، اظهار کرد: ما مجری فرایند انتخابات هستیم و نباید به گونه ای عمل کنیم که شائبه طرفداری یا جانبداری از یک شخص یا جناح را در بین مردم داشته باشیم.

وی ادامه داد: بی طرفی کامل به معنای برخورد انفعالی نیست و ما نظاره گر تخلفات احتمالی در تبلیغات انتخاباتی نخواهیم بود. بر اساس تصریح قانونگذار، فضای انتخابات به صورت مستمر رصد شده و ملاحظات قانونی در این باره در نظر گرفته می گردد. همچنین توجه به صیانت از آرای مردم و اهتمام نسبت به سلامت انتخابات، اصل غیرقابل اغماض بوده و خط قرمز ما است.

حسن بیگی با بیان اینکه افزایش مشارکت عمومی باید سرلوحه کار قرار بگیرد، توضیح داد: افزایش مشارکت عمومی منجر به افزایش قدرت ملی و ایستادگی در برابر دشمنان خواهد شد. همچنین باید تزریق امید و نشاط به جامعه را در مقابل توطئه های دشمنان در دستور کار قرار دهیم.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران در ادامه گفت: این تاکید را داریم که داوطلبان انتخابات باید منافع ملی را در رفتارهای انتخاباتی خود در نظر گرفته و قانون مداری را سرلوحه امور خود قرار دهند.

وی در انتها اعلام کرد: داوطلبین مشمول ماده 29 قانون انتخابات از تاریخ دهم تا شانزدهم خرداد ماه، فرصت خواهند داشت تا در راستای حضور در رقابت های انتخاباتی از سمت قانونی خود استعفا دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 328

به "خط قرمز ما، صیانت از آرای مردم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط قرمز ما، صیانت از آرای مردم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید