ترامپ از بایدن عقب افتاد

به گزارش مجله توسعه دهنده، مهر نوشت:نتایج نظرسنجی اجرا شده توسط دانشگاه هاروارد و مؤسسه افکارسنجی هَریس نشان می هد که ترامپ 8 درصد از نامزد دموکرات انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا عقب افتاده است.

ترامپ از بایدن عقب افتاد

به گزارش وبگاه کنگره آمریکا (هیل)، نظرسنجی اجرا شده توسط دانشگاه هاروارد و مؤسسه افکارسنجی هَریس (Harvard CAPS/Harris) نشان می دهد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با 8 درصد از جو بایدن معاون رئیس جمهوری پیشین این کشور و نامزد مطرح در میان دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 عقب افتاده است.

نظرسنجی اجرا شده توسط دانشگاه هاروارد و مؤسسه افکارسنجی هَریس در ادامه می افزاید: 55 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفتند که به صورت شخصی از ترامپ متنفرند. همچنین تنها 25 درصد گفتند که دیدگاه مطلوبی از وی دارند.

این در حالیست که در حال حاضر جو بایدن شانس اصلی و بخت نخست دموکرات ها برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا به شمار می رود.

لازم به ذکر است، چندی پیش، برنی سندرز سناتور مستقل ایالت ورمونت و یکی از نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا گفت از ادامه رقابت ها کنار کشیده است.

با کناره گیری سندرز، نامزدی نهایی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا جو بایدن خواهد بود؛ کسی که ترامپ برای تحقیر به او جو خوابالو می گوید.

برخی ناظران معتقدند جوبایدن قابلیت بیشتری برای متحد کردن همه جناح بندی های (راست، مرکز و چپ) داخلی حزب دموکرات برای وحدت علیه ترامپ دارد.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1066

به "ترامپ از بایدن عقب افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ از بایدن عقب افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید