این برد تقدیم دو بازیکن مصدوم مان ، حفاری جوانان خوبی دارد

به گزارش مجله توسعه دهنده، خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم فوتسال فرش آرا پس از پیروزی پرگل تیمش مقابل ملی حفاری، گفت: من این برد را به دو بازیکن مصدوم تیمم تقدیم می کنم.

این برد تقدیم دو بازیکن مصدوم مان ، حفاری جوانان خوبی دارد

مجید مرتضایی پس از پیروزی 4 بر یک تیمش در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال کشور برابر ملی حفاری، اظهارکرد: بازی جان دار بود و حقیقتا در نیمه دوم خیلی فشار تحمل کردیم. هر چند در نیمه دوم روی ضد حملات موقعیت های بسیار خوبی به دست آوردیم ولی به جز یک بار، دیگر نتوانستیم از این فرصت ها استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگاران، وی گفت: اندوخته نیمه اول، کمی احتیاط ر ا در تیم ما افزایش داده بود و از طرفی هم تیم حریف برد فشار زیادی به ما وارد کرد. من این برد را به دو بازیکن مصدوم تیمم تقدیم می کنم؛ هفته گذشته رباط صلیبی آق ای طیبی پاره شد و افشار هم دچار مصدومیت شد. امیدوارم بردهایمان تداوم داشته باشد.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا بیان نمود: من فکر می کنم تیم ملی حفاری چند هفته دیگر حرف های زیادی برای گفتن دارد زیرا چند بازیکن جوان خیلی خوبی داشت که من در دو سه سال اخیر ندیده بودم. امیدوارم این جوان گرایی به سرمربی حفاری در آینده یاری کند.

وی درباره وقفه در لیگ به خاطر بازی های تیم ملی هم بیان نمود: این وقفه به نفع تیمی مثل فرش آرا شد تا روش های خودمان را ترمیم و یکسری تاکتیک ها و استراتژی های تازه را جایگزین کنیم و نتیجه این وقفه این بود که با از سرگیری مسابقات، دو برد داشته ایم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 آبان 1400 بروزرسانی: 12 آبان 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1961

به "این برد تقدیم دو بازیکن مصدوم مان ، حفاری جوانان خوبی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این برد تقدیم دو بازیکن مصدوم مان ، حفاری جوانان خوبی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید