ایرج عرب: پرسپولیس را تقویت می کنیم و جای نگرانی نیست، اهل حاشیه نیستم و بیشتر عملگرا هستم

به گزارش مجله توسعه دهنده، ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: اهل حاشیه نیستم و بیشتر کار می کنم و عملگرا هستم.

ایرج عرب: پرسپولیس را تقویت می کنیم و جای نگرانی نیست، اهل حاشیه نیستم و بیشتر عملگرا هستم

ایرج عرب در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله توسعه دهنده ، درباره انتخابش به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: از حُسن اعتماد مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان تشکر می کنم. همچنین از زحمات دوست عزیزم حمیدرضا گرشاسبی که بخشی از عمرش را برای باشگاه گذاشت، متشکرم. بسیاری از افتخارآفرینی های پرسپولیس را مدیون مدیریت ایشان هستیم. به عنوان طرفدار عاشق پرسپولیس و به دور از هر گونه حاشیه همه توانم را به کار می برم تا تیم روند خود را ادامه داده و ما هم بتوانیم مسائل را حل کنیم.

وی در مورد ناراحتی بازیکنان از بی توجهی به تیم و عدم پرداخت مطالبات آنها توضیح داد: این را نمی توان بی توجهی دانست، بحث تغییر مدیریتی و عدم ثبات مسائلی را به وجود آورد که با تدبیر وزیر ورزش حل شد. این ثبات ایجاد شده و قصد داریم با برنامه کوتاه مدت مسائل مالی را حل کنیم. مشکل خاصی نیست و به زودی حل می گردد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه برخی ها به انتخاب او واکنش نشان داده اند، گفت: من در سطح وزارتخانه و با مدیرکل استانی هم کار نموده و در بطن ورزش کشور بوده ام. هر کسی مسئول می گردد، این حاشیه ها به وجود می آید، اما جای پرداختن به آن نیست. نباید به گذشته نگاه کرد و باید آینده را دید.

عرب در واکنش به بحث استقلالی بودن او گفت: این موضوع به نقل از علی پروین یکی از بزرگان پرسپولیس مطرح شد که ایشان آن را تکذیب کردند. وقتی ایشان تکذیب نموده، دیگر نباید به آن بپردازیم. اهل حاشیه نیستم و بیشتر کار می کنم و عملگرا هستم و از تجربیات بزرگان استفاده خواهم کرد. در یک سالی که حضور داشتم، با وجود اینکه بخش عمده ای از کارها را انجام دادم، اما خیلی در حاشیه نبودم.

وی در رابطه با برنامه باشگاه برای تقویت پرسپولیس در نیم فصل دوم گفت: پس از بازی روز جمعه پرسپولیس برابر پارس جنوبی، موضوع تقویت تیم را شروع می کنیم و جای نگرانی نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 231

به "ایرج عرب: پرسپولیس را تقویت می کنیم و جای نگرانی نیست، اهل حاشیه نیستم و بیشتر عملگرا هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرج عرب: پرسپولیس را تقویت می کنیم و جای نگرانی نیست، اهل حاشیه نیستم و بیشتر عملگرا هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید