اصناف از ابتدای موج اول شیوع کرونا همکاری لازم را در رعایت پروتکل ها داشته اند

به گزارش مجله توسعه دهنده، تهران (پانا) - سخنگو و نائب رئیس دوم اتاق اصناف ایران می گوید اصناف و بازار از ابتدای موج اول شیوع کرونا همکاری لازم را با دولت و ستاد مقابله با کرونا در تعطیلی واحدهای صنفی و رعایت پروتکل های بهداشتی داشته اند.

اصناف از ابتدای موج اول شیوع کرونا همکاری لازم را در رعایت پروتکل ها داشته اند

به گزارش اتاق اصناف ایران، مجتبی صفایی افزود: هر زمان که بحث پیشرفت و سلامت و آرامش کشور در میان بوده، اصناف پای کار بوده و هستند و از زمانی که این بیماری شیوع پیدا کرد و کشور ما را مانند دیگر کشورها با بحران روبرو کرد، اصناف و بازار اولین مجموعه ای بودند که همکاری لازم را داشتند.

وی شرح داد: اصناف در موج اول شیوع کرونا با تعطیلی یک ماهه واحدهای صنفی خود در آستانه شروع سال نو و پیک کاری صنفی، همکاری کردند و توانستیم سربلند بیرون بیایم و در ادامه سال با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و تهیه ملزومات بهداشتی در واحدصنفی نیز همکاری کرده اند.

صفایی اظهار کرد: مجموعه اقدامات اجرا شده از سوی اصناف به فراخور مطالبات اصناف آن طور که باید دیده نشد و تسهیلاتی که به برخی صنوف پرداخت شد، متناسب با خسارت وارده به صنوف نبود.

نائب رئیس دوم اتاق اصناف ایران افزود: تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی خواسته بحق مجموعه وزارت بهداشت و درمان هست و ما نیز از اصناف در سراسر کشور خواسته ایم نهایت همکاری را با مجموعه بهداشت و درمان داشته باشند و نظارت های لازم نیز بر عملکرد واحدهای صنفی صورت می گیرد.

صفایی تاکید کرد: ادامه شیوع کرونا و استمرار محدودیت در برخی از صنوف و رکود بازار باعث ورشکستی تعدادی از صنوف شده و ادامه این فرایند ممکن است منجر به تعطیلی بسیاری از واحدهای صنفی آسیب دیده شود، لذا از مسئولان کشوری که شاهد همکاری اصناف برای بازگشت سلامت به کشور هستند، می خواهیم این خدمات را نادیده نگیرند و مطالبات این بخش از صنوف را در نظر بگیرند و امیدواریم هر چه زودتر از این شرایط عبور کنیم و به شرایط قبل بازار بر گردیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1402

به "اصناف از ابتدای موج اول شیوع کرونا همکاری لازم را در رعایت پروتکل ها داشته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصناف از ابتدای موج اول شیوع کرونا همکاری لازم را در رعایت پروتکل ها داشته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید