آمریکایی ها مردگانشان را به خاک تبدیل می نمایند

به گزارش مجله توسعه دهنده به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، قرار است این شرکت به نام Recompose فعالیت خود را برای فراوری کمپوست انسانی از سال 2021 شروع کند.

آمریکایی ها مردگانشان را به خاک تبدیل می نمایند

از وبلاگ سلماس رایانه دیدن فرمایید.

فرایند تبدیل جنازه افراد به خاک توسط این شرکت در صورت رضایت بستگان درجه اول آنها حدود سی روز طول می کشد و شرکت مذکور امیدوار است افراد زیادی از این ابتکار عمل استقبال نمایند.

Recompose می گوید به دنبال مرگ افراد، باقی مانده جنازه آنها منجر به انتشار گاز دی اکسیدکربن و مواد دیگری در جو کره زمین می گردد که به محیط زیست و کره زمین آسیب می زند. از سوی دیگر اختصاص زمین به دفن افراد در امریکا با توجه به درگذشت سالانه 2.7 میلیون نفر در این کشور فرایندی پرهزینه است که کم کم به یک چالش مبدل می گردد. همچنین هزینه های بالای دفن و خاکسپاری نیز برای بخش زیادی از مردم آمریکا به یک چالش مبدل شده است.

اما تبدیل جنازه افراد به خاک باعث صرفه جویی گسترده اقتصادی، یاری به حفظ محیط زیست، جلوگیری از اسراف آب و آلوده شدن جو کره زمین و غیره می گردد.

این شرکت فعلا مجوز تبدیل جنازه 75نفر به خاک را به طور آزمایشی دریافت نموده و احتمالا با اجرایی شدن قانونی تازه در این زمینه در آمریکا از بهار سال آینده فرایند آن تسریع می گردد.

برای انجام این کار بدن افراد فوت شده درون محفظه ای خاص و بسته قرار می گیرد و روی آنها با خرده چوب و بعضی مواد دیگر پوشانده می گردد و سپس این مجموعه در معرض تزریق هوای طبیعی قرار می گیرد تا زمینه برای تسریع فعالیت میکروب ها و باکتری های تجزیه نماینده بدن فراهم گردد. در نهایت بعد از گذشت سی روز جنازه به طور کامل تجزیه شده و خاک قابل استفاده برای رشد گیاهان تهیه می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 750

به "آمریکایی ها مردگانشان را به خاک تبدیل می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکایی ها مردگانشان را به خاک تبدیل می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید