گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، قطعی شدن صندلی پنجمی ازبکستان و سقوط کاروان ایران در بازی های آسیایی 2018

به گزارش مجله توسعه دهنده، کاروان ازبکستان صندلی پنجمی خود را در جدول مدالی بازی های آسیایی 2018 اندونزی تثبیت کرد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، قطعی شدن صندلی پنجمی ازبکستان و سقوط کاروان ایران در بازی های آسیایی 2018

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، دقایقی پیش سامبوکار ازبکستانی در فینال وزن 90 کیلوگرم مردان پیروز شد حریف تاجیکستانی را شکست دهد و بیست ویکمین مدال طلای ازبکستان را کسب کند.

بدین ترتیب ازبکستان با 21 مدال طلا، 24 مدال نقره و 25 مدال برنز پس از چین، ژاپن، کره جنوبی و اندونزی میزبان در رده پنجم جدول توزیع مدال های بازی ها نهاده شد.

کاروان ایران که هنوز شانس دو مدال طلا در رشته های والیبال و بسکتبال را دارد، ممکن است با 21 طلا به کار خود سرانجام دهد، اما به علت نقره کمتر در رتبه ششم قرار خواهد گرفت. ایران تاکنون 19 طلا، 19 نقره و 21 برنز کسب نموده است.

ازبکستان در دوره قبلی مسابقات در اینچئون با 9 مدال طلا در صندلی یازدهم نهاده شده بود و در این دوره به لطف شش مدال طلا در کوراش و پنج مدال طلا در بوکس صندلی پنجم را از ایران گرفت. ایران در دوره قبلی بازی ها در صندلی پنجم نهاده شده بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 760

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، قطعی شدن صندلی پنجمی ازبکستان و سقوط کاروان ایران در بازی های آسیایی 2018" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، قطعی شدن صندلی پنجمی ازبکستان و سقوط کاروان ایران در بازی های آسیایی 2018"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید