گزارش تمرین پرسپولیس، سوپر گل ترابی در روز پا به توپ شدن گل محمدی و باقری

به گزارش مجله توسعه دهنده، تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین عصر امروز(سه شنبه) را در حالی انجام داد که یحیی گل محمدی و کریم باقری در فوتبال تمرینی پا به توپ شدند و مهدی ترابی هم یک گل دیدنی زد.

گزارش تمرین پرسپولیس، سوپر گل ترابی در روز پا به توپ شدن گل محمدی و باقری

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز(سه شنبه)سرخپوشان از ساعت 17:30 دقیقه به صورت رسمی آغاز شد.

بازیکنان تیم 15 دقیقه زودتر در زمین حاضر و به کارهای انفرادی یا آقا وسط و کری خوانی برای نگه داشتن توپ روی هوا پرداختند.

در بخشی از این مرحله، یحیی گل محمدی با امیر روستایی مسابقه ای را ترتیب داد که جالب توجه بود.

آغاز رسمی تمرین با آقا وسط بود والبته تیمی که وسط بود بعد از دریافت توپ باید آن را در یک از 4 دروازه کوچک که چیده شده بود جای می داد تا جای خود را عوض کند.

بخش بعدی تمرین، ترکیبی از کار های بدنی و زمان بندی برای شوتزنی بود. بازیکنان باید از یک سری موانع می گذشتند و بعد استارت به سمت دروازه، پاس را می دریافتد و برای گلزنی اقدام می کردند.

فوتبال درون تیمی بخش بعدی کار سرخپوشان بود که در جریان آن، یحیی گل محمدی و کریم باقری هم پا به توپ شده و بازیکنان را همراهی کردند.

این بازی با پیروزی تیم مشکی به خاتمه رسید و مهدی ترابی با سوپر گلی شبیه گلش به تیم فوتبال پیکان مورد تشویق همبازیانش نهاده شد.

تمرین سرخپوشان پس از 85 دقیقه به خاتمه رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1333

به "گزارش تمرین پرسپولیس، سوپر گل ترابی در روز پا به توپ شدن گل محمدی و باقری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین پرسپولیس، سوپر گل ترابی در روز پا به توپ شدن گل محمدی و باقری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید