کمره ای: بیش از 400 ایده به جشنواره چهارم ارسال شده است ، ایجاد دبیرخانه دائمی جشنواره

به گزارش مجله توسعه دهنده، رئیس بنیاد حامیان دانشگاه تهران گفت: بیش از 411 ایده به چهارمین جشنواره اندیشمندان جوان ارسال شده است.

کمره ای: بیش از 400 ایده به جشنواره چهارم ارسال شده است ، ایجاد دبیرخانه دائمی جشنواره

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، محمود کمره ای، رئیس بنیاد حامیان دانشگاه تهران در مراسم اختتامیه چهارمین دوره جشنواره که عصر امروز دراین دانشگاه برگزار شد، گفت:دبیرخانه دائمی جشنواره تشکیل شده و امیدواریم در سال های آینده ادامه پیدا کند و به اهداف خود برسد.

وی اضافه کرد:هدف این جشنواره که اندیشمندان جوان را مورد حمایت قرار می دهد ارزشمند و بسیار مهم است، سازمان های مختلف حمایت جوانان را در دستور کار دارند، اما حمایت از جوانان ایده پرداز از سوی بخش خصوصی و خیرین است.

کمره ای اضافه کرد:اگر جوانان را حمایت کنیم و در کشور متمرکز کنیم می توانند بر اساس ایده هایی که دارند به کارآفرینی ورود پیدا کنند. متاسفانه در بحث کار آفرینی در دانشگاه ها کمتر پرداخته می شود که این جشنواره باعث می سود جوانان به سمت کارآفرینی بروند که باعث پیشرفت کشور هم می شود.

وی ادامه داد: قسمت اعظم حمایت این جشنواره پیش بردن ایده های برتر هست. جشنواره توانسته در میان جوانان اعتماد ایجاد کند و هر دوره ایده های زیادی به جشنواره ارسال می شود.

کمره ای گفت: در جشنواره چهارم 411 ایده دریافت شده است، ایجاد اشتغال یکی از دستاورد های این جشنواره است و مهمتر از آن ایجاد انگیزه میان جوانان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1463

به "کمره ای: بیش از 400 ایده به جشنواره چهارم ارسال شده است ، ایجاد دبیرخانه دائمی جشنواره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمره ای: بیش از 400 ایده به جشنواره چهارم ارسال شده است ، ایجاد دبیرخانه دائمی جشنواره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید