کشتی فرنگی قهرمانی دنیا، شکست ساروی در مرحله یک چهارم نهایی

به گزارش مجله توسعه دهنده، کشتی گیر وزن 97 کیلوگرم ایران در دیدار یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی دنیا تن به شکست داد.

کشتی فرنگی قهرمانی دنیا، شکست ساروی در مرحله یک چهارم نهایی

به گزارش مجله توسعه دهنده در ادامه مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی دنیا در کشور قزاقستان و در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور نخست با نتیجه 5 بر یک از سد پیتر اوهلر از آلمان گذشت وی در دور بعد مقابل کریل میلوف دارنده مدال نقره دنیا از بلغارستان با نتیجه 7 بر 3 به فزونی دست یافت و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

وی در این مرحله مقابل گابریل روسیلو کایند از کوبا با نتیجه 5 بر 4 پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. ساروی در این مرحله مقابل آرتور الکسانیان قهرمان دنیا و المپیک از ارمنستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه 4 بر 3 مغلوب گردید و در صورت حضور حریفش در دیدار فینال وی نیز می تواند برای کسب مدال برنز در گروه بازنده به کار خود ادامه دهد.

صبح امروز همچنین در وزن 67 کیلوگرم حامد تاب در دور اول مقابل اسماعیل بوررو مولینا، قهرمان المپیک و دنیا از کوبا با نتیجه 9 بر صفر مغلوب گردید و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

در وزن 87 کیلوگرم رامین طاهری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 2 بر یک زاخاری برگ از سوئد را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 6 بر صفر از سد اسلام عباس اف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. طاهری در این مرحله مقابل دنیس کودلا دارنده مدال نقره دنیا و برنز المپیک از آلمان در یک کشتی پایاپای و در حالی که داوران بارها کشتی را برای درمان کشتی گیر آلمانی قطع کردند و این کار مانع حملات نماینده کشورمان شد، با نتیجه 1 بر 1 مغلوب گردید و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور نخست با نتیجه 5 بر یک از سد پیتر اوهلر از آلمان گذشت وی در دور بعد مقابل کریل میلوف دارنده مدال نقره دنیا از بلغارستان با نتیجه 7 بر 3 به فزونی دست یافت و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل گابریل روسیلو کایند از کوبا با نتیجه 5 بر 4 پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. ساروی در این مرحله مقابل آرتور الکسانیان قهرمان دنیا و المپیک از ارمنستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه 4 بر 3 مغلوب گردید و در صورت حضور حریفش در دیدار فینال وی نیز می تواند برای کسب مدال برنز در گروه بازنده به کار خود ادامه دهد.

رقابت های نیمه نهایی از ساعت 16:30 امروز برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 460

به "کشتی فرنگی قهرمانی دنیا، شکست ساروی در مرحله یک چهارم نهایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی فرنگی قهرمانی دنیا، شکست ساروی در مرحله یک چهارم نهایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید