کاریکاتورهای کارا مکتوب شد

به گزارش مجله توسعه دهنده، مراسم رونمایی از کتاب کاریکاتور کارا (آثار منتخب جشنواره ملی کاریکاتور کار) با حضور اسحاق جهانگیری (معاون اول رییس جمهوری) و محمد شریعتمداری (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) چهارشنبه (29 بهمن ماه) برگزار گردید.

کاریکاتورهای کارا مکتوب شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این کتاب که به همت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و انتشارات علمی ـ فرهنگی تهیه شده است، شامل هفت بخش با مقدمه ای به قلم محمد شریعتمداری با عنوان کاریکاتور، زبانی گویا برای به تصویر کشیدن مفاهیم اجتماعی است.

همچنین حامد شمس، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مقدمه ای با عنوان گفتمان سازی اجتماعی با زبان کاریکاتور نوشته و هادی حیدری، دبیر مسابقه نیز در مقدمه ای به موضوع گام مهم در خود انتقادی پرداخته است.

معرفی دبیر و داوران مسابقه، آثار برگزیده مسابقه ملی کارا و آثار راه یافته به بخش مسابقه از دیگر بخش های کتاب کارا است. پیوست این کتاب نیز شامل تصویر فراخوان مسابقه، گزارش تصویری جلسه داوری و اسامی راه یافتگان به کتاب مسابقه ملی کاریکاتور کار (کارا) است.

در این مراسم نیز از دو کتاب دیگر به نام توسعه روستایی ترجمه دکتر منصوری و نظام حکمرانی تالیف دکتر فرید احمدی رونمایی شد.

همچنین در ادامه مراسم رونمایی و ابطال تمبر اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی نیز انجام شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1606

به "کاریکاتورهای کارا مکتوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاریکاتورهای کارا مکتوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید