چوب الف الکترونیک کتاب خوان های آمازون هم آمد

به گزارش مجله توسعه دهنده، شرکت آمازون به تازگی امکان جدیدی در کتاب خوان های الکترونیک خود ایجاد نموده است که به کاربران کتاب های الکترونیک اجازه می دهد مطالب خوانده و نخوانده شده را از هم تفکیک نمایند.

چوب الف الکترونیک کتاب خوان های آمازون هم آمد

به گزارش خبرگزاری ایبنا به نقل از گودایریدر، بسیاری از انتشارات داخلی و خارجی معمولاً برای راحتی مشتری ها و خوانندگان کتاب و رمان ها نخی نازک بین کتاب ها قرار می دهند تا خواننده بداند تا کدام صفحه را خوانده است و دفعه بعد به دنبال صفحه مورد نظر نباشد.

حالا این امکان به کتاب های الکترونیک نیز وارد شده است. شرکت آمازون در دستگاه های کتاب خوان کیندل خود امکانی برای کاربران قرار داده است تا صفحات و کلمات خوانده شده را از صفحات خوانده شده شناسایی نمایند.

آمازون گفته است تمام کاربران دستگاه های کیندل از ماه آوریل می توانند با به روز رسانی سیستم عامل کتاب خوان های خود از این امکان استفاده نمایند. نسخه 5.11.1 نرم افزار کیندل این امکان را دارد که در دستگاه های مدل پیپروایت نسخه چهار وجود دارد.

پیش از این آمازون وعده ایجاد چنین امکانی را برای کاربران کتاب خوان الکترونیک کیندل در زمان ساخت جوهر الکترونیکی خود داده بود. کاربران در کتاب خانه الکترونیک خود نیز می توانند کتاب های خوانده شده را از آنهایی که جدید هستند تفکیک نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 تیر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 299

به "چوب الف الکترونیک کتاب خوان های آمازون هم آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چوب الف الکترونیک کتاب خوان های آمازون هم آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید