پلمب مرکز غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت از پلمب یک موسسه آموزشی که اقدام به اعزام غیرقانونی دانشجویان به خارج از کشور نموده بود، اطلاع داد.

پلمب مرکز غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور

به گزارش خبرنگاران، سرهنگ تقی افرند دراین باره گفت: چندی پیش با شکایت تعدادی از شهروندان خصوصا دانشجویانی که قصد اعزام به خارج از کشور را داشتند، نماینده معاونت حقوقی وزارت علوم، لیستی از موسسات آموزشی اعزام دانشجو به خارج از کشور را که فاقد مجوزهای لازم بودند، برای برخورد قانونی در اختیار دادسرای فرهنگ و رسانه قرار داد.

وی اضافه کرد: متعاقبا با دستور بازپرس شعبه 12 این دادسرا، موضوع به معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت، ارجاع شده و تیم های این یگان برای آنالیز موضوع وارد عمل شدند که در آنالیز های صورت گرفته یکی از این موسسات که در شمال تهران فعالیت غیرمجاز داشت، شناسایی شده و با هماهنگی از سوی نماینده حقوقی وزارت علوم، از این محل بازدید شد که به خاطر نداشتن جواز کسب و فعالیت بدون پروانه و مجوزهای لازم در مورد اعزام دانشجو به خارج از کشور، بنابر دستور مرجع قضایی پلمب شد.

افرند با بیان اینکه بازدید از شرکت های صوری که بدون کسب مجوزهای لازم و قانونی اقدام به اعزام دانشجو به خارج از کشور می نمایند، در روزهای آینده نیز ادامه دارد، گفت: در صورت مشاهده هرگونه موارد تخلف با مسئولان این شرکت ها برخوردهای قانونی صورت خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 6 مهر 1398 شناسه مطلب: 421

به "پلمب مرکز غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب مرکز غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید