همه چیز درباره شخصیت شناسی زنان متولد مرداد ماه

به گزارش مجله توسعه دهنده، زن مردادی مدافع و پشتیبان اطرافیان، علاقه مند به موسیقی، علاقه مند به ستایش، کمی حسود، کار آمد، دست و دلباز و تا حدودی ولخرج، با گذشت، ولی خودخواه، بدون کینه، فاقد بد ذاتی، خون گرم، ظریف، خوش سیما و شکیل، همواره تمیز، بسیار مؤدب و مورد احترام مردم است.

همه چیز درباره شخصیت شناسی زنان متولد مرداد ماه

او تشنه زندگی اشراف منشانه و پرتجمل است. جذابیت او به حدی است که به سهولت در دل اطرافیان جا باز می نماید و در دوستان تأثیر بسیار مطلوب به جای می گذارد. مادری مهربان و صمیمی است، اما می کوشد که بچه ها خود را مستقل و دارای اعتماد به نفس بار آورد.

اگر کار خارج از خانه داشته باشد، هرگز وظایف مادری و همسری را فدای شغل و حرفه خود نمی نماید و هر دو را همزمان به برترین شکل انجام خواهد داد.

زن مردادی مدافع و پشتیبان اطرافیان، علاقه مند به موسیقی، علاقه مند به ستایش، کمی حسود، کار آمد، دست و دلباز و تا حدودی ولخرج، با گذشت، ولی خودخواه، بدون کینه، فاقد بد ذاتی، خون گرم، ظریف، خوش سیما و شکیل، همواره تمیز، بسیار مؤدب و مورد احترام مردم است.

زن مردادی موجودی مغرور و کمی متکبر است و طبیعت او ایجاب می نماید که خود را برتر از دیگران بداند. البته دیگران نیز با رضایت خاطر چنین مقامی را به او تقدیم می نمایند، زیرا او را برازنده چنین مقامی می دانند. نقطه ضعف اصلی زن متولد مرداد این است که تشنه و اسیر تملق و ستایش دیگران است و در مقابل تعریف و تمجید مردم به زودی نرم می گردد.

اگر می خواهید در زندگی شاد باشید و برقصید، در پی دختر متولد برج مرداد بروید. برج اسد نشانه هنرپیشگان و خوانندگان معروف است و بیشتر زنان متولد این برج هم عاشق بازیگری هستند. زنان متولد این برج از بسیاری لحاظ ملکه های نمایشی و اغلب خوشگل هستند. خدا به فریادتان برسد اگر به او بگویید خوشگل نیست. او موهایش را افشان می نماید و کلاه بزرگی بر سر می گذارد.

بسیاری از زنان متولد مرداد ورزشکار هستند و از انواع ورزش ها لذت می برند، اما به شما توصیه می کنم که اگر می خوهید دل او را به دست بیاورید، وی را به جای بردن به تماشای مسابقه فوتبال، به یک تأتر و یا اپرای مجلل ببرید. جلال و شکوه مثل مغناطیس او را مجذوب خود می سازد، و چه بهتر که شما در این گونه مواقع برترین جا ها و گران ترین بلیط را بخرید.

پس از اتمام نمایش هم او را به یک ساندویچ فروشی نبرید و انتظار نداشته باشید که، چون وی را به برترین تأتر های مشهور برده اید و گران ترین بلیط ها را خریداری نموده اید، حالا مانعی ندارد که جلوی دکه ساندویچ فروشی بایستد و یک ساندویچ یا همبرگر گاز بزند. بهتر است او را کمتر بیرون ببرید، اما وقتی برای گردش رفتید، به رستوران ها و نقاط شیک و درجه اول ببرید.

خیال نکنید که او در جستجوی کسانی است که پول ایشان به قول معروف از پارو بالا می رود، درست برعکس، او خودش آدم دست و دلبازی است و چه بسا که هدیه هایی را که برای شما می خرد، از نظر قیمت بیشتر از آن چیز هایی باشد که شما برای او بخرید، او به مجموع پولی که برای او خرج می کنید، اصلا اهمیتی نمی دهد بلکه به سلیقه و نوع هدیه و طرز اهدای آن اهمیت زیادی خواهد داد.

به طور خلاصه بگویم اگر به جای پنج هدیه یک ملیون تومنی یک هدیه سه ملیون تومنی برای وی ببرید، خیلی بیشتر خرسند می گردد.

فقیرترین زنان متولد مرداد اگر پول کافی برای خریدن پرده شیک جهت تنها اتاقی که در آن زندگی می نمایند و یا تهیه یک تابلو که قاب شاهانه ای داشته باشد، آن را پس انداز می نمایند. فقر مانند خوره جان او را می خورد و بیمارش می سازد، به این ترتیب اگر سر و و ضع شما مرتب نباشد و اگر رفتاری بسان اشراف نداشته باشید، شانس موفقیت زیادی نخواهید داشت.

منبع: فرادید
انتشار: 8 آبان 1401 بروزرسانی: 8 آبان 1401 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 2273

به "همه چیز درباره شخصیت شناسی زنان متولد مرداد ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه چیز درباره شخصیت شناسی زنان متولد مرداد ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید