هلاکت هشت تروریست در دیر الزور سوریه

به گزارش مجله توسعه دهنده، رسانه های خبری از هلاکت هشت تروریست که چند روز پیش به وسایل حمل و نقل عمومی در دیرالزور حمله کرده بودند به دست یگان های ارتش سوریه خبر دادند.

هلاکت هشت تروریست در دیر الزور سوریه

شبکه الاخباریه سوریه از هلاکت هشت تروریست در دیر الزور خبر داد.

به گزارش شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه، یگان های ارتش سوریه مستقر در دیرالزور هشت تروریست را که چند روز پیش به وسایل حمل و نقل عمومی حمله کرده بودند در منطقه کباجب در حومه دیرالزور به هلاکت رساندند و دو خودروی آن ها را که تیربار های سنکین روی آن نصب شده بود منهدم کردند.

خبرنگار شبکه در گزارشی گفت: منابع نظامی تاکید کردند یگان هایی از نیرو های مسلح سوریه در راستای اجرای عملیات گسترده پاکسازی و پیگرد های دقیق، توانستند تروریست هایی را که اخیرا به اتوبوس ها و خودرو های نظامی در جاده بین المللی دیرالزور - تدمر در منطقه الشوله - کباجب حمله کرده بودند به هلاکت برسانند. در این عملیات دو خودروی تروریست ها که تیربار های سنگین روی آن نصب کرده بودند نیز منهدم شد. در حملات اخیر تروریست ها به اتوبوس ها و خودرو های نظامی، چند شهروند سوری شامل نظامی و غیرنظامی به شهادت رسیدند و تعدادی نیز زخمی شدند.

این منابع نظامی افزودند: یگان های ارتش سوریه گروه های تروریستی را در این منطقه با دقت زیر نظر دارند و جاده بین المللی دیرالزور - تدمر را به طور کامل از این تروریست ها پاکسازی کردند و این جاده برای حمل و نقل مسافران به طور کامل امن شده است.

همزمان با حملات تروریست ها گزارش های رسانه ای از اقدام نیرو های متجاوز آمریکایی در انتقال صد ها تروریست داعشی از عراق به خاک سوریه و منطقه التنف خبر می دهند. انتقال این تروریست ها با هدف اجرای عملیات تروریستی ضد نیرو های ارتش سوریه و غیرنظامیان در منطقه البادیه صورت می گیرد.، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1570

به "هلاکت هشت تروریست در دیر الزور سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلاکت هشت تروریست در دیر الزور سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید