هشدار پرسپولیس به باشگاه قطری درباره بشار رسن

به گزارش مجله توسعه دهنده، باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای رسمی به یک باشگاه قطری و فدراسیون فوتبال این کشور نسبت به مذاکرات غیر قانونی با هافبک عراقی تیمش هشدار داد.

هشدار پرسپولیس به باشگاه قطری درباره بشار رسن

همراه ما باشید و با تور دوحه از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه پرسپولیس، با توجه به ابراز نگرانی های طرفداران و درج برخی مطالب در شبکه های اجتماعی به اطلاع طرفداران عزیز می رساند، همان طور که پیش از این سرپرست باشگاه در اظهارات خود اعلام نموده است، بعد از وصول گزارش های متعدد و پس از اینکه برای مدیران باشگاه مسجل شد یک باشگاه قطری به صورت غیر قانونی با بشار رسن وارد مذاکره شده و به دنبال توافق با او است، در تاریخ یک شنبه 20 مهر، در قالب نامه ، تذکر جدی برای این باشگاه قطری ارسال شد و در جریان آن، ضمن اعلام شرایط قراردادی این بازیکن، هشدار داده شد که باشگاه قطری خود را در آستانه شکایت باشگاه پرسپولیس قرار داده است.

در بخشی از نامه به باشگاه قطری آمده است: باشگاه پرسپولیس از طرق گوناگون متوجه شد که شما با بشار رسن وارد مذاکره شده اید. از آنجا که این بازیکن قرارداد قانونی و معتبر با باشگاه پرسپولیس دارد، این کار کاملا خلاف قوانین و مقررات فیفا بوده و بر اساس آئین نامه فیفا، علاوه بر جرائم اقتصادی، به بسته شدن دو پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه متخلف منجر خواهد شد. از این رو جدا هشدار می دهیم که از هرگونه تماس و مذاکره با بازیکن تحت قرارداد پرسپولیس خودداری کنید چرا که پرسپولیس حقوق خود را محفوظ می دارد و مراتب جهت رسیدگی به مراجع انضباطی فیفا اعلام می گردد.

یک روز بعد از ارسال این نامه، در تاریخ 21 مهرماه نیز نامه ای برای اطلاع رسانی نسبت به اتفاقات اتفاق افتاده به فدراسیون فوتبال قطر ارسال شد و باشگاه پرسپولیس این فدراسیون را از اقدام غیرقانونی و غیرحرفه ای باشگاه قطری مطلع کرد. باشگاه پرسپولیس همچنین با یادآور شدن مفاد قانونی در این زمینه نسبت به پیگیری این موضوع در فیفا هشدار داده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1334

به "هشدار پرسپولیس به باشگاه قطری درباره بشار رسن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار پرسپولیس به باشگاه قطری درباره بشار رسن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید