نودو چهارمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گشت

به گزارش مجله توسعه دهنده، نود و چهارمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز با رعایت پروتکل های بهداشتی و با ریاست صالحی امیری در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار گشت.

نودو چهارمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در ابتدای این نشست رئیس کمیته ملی المپیک گزارشی از سفر خود و هیئت همراه به اجلاس جهانی آنوک ارائه کرد و دستاوردهای این سفر از جمله دیدار یا مسئولین کمیته بین المللی المپیک، روسا و دبیران کل فدراسیون جهانی و کمیته های المپیک برخی کشورها را مثبت ارزیابی کرده و در حوزه دیپلماسی ورزش، رایزنی و مذاکرات را برای ایجاد کاهش تهدیدات بین المللی ورزشی قهرمانی لازم دانست.

در این نشست با توجه به در پیش بودن بازی های آسیایی هانگژو 2022 و ضرورت تعیین و معرفی سرپرست کاروان اعزامی، بحث و تبادل و نظر شد و در نهایت پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی که سرپرستی کاروان اعزامی به بازی های جهانی ساحلی و معاونت سرپرستی کاوران اعزامی به المپیک توکیو را داشت، بعنوان سرپرست کاروان اعزامی به بازی های آسیایی 2022 هانگژو تعیین و معرفی شد.

همچنین در نشست امروز هیئت اجرایی مقرر شد نماینده ای از وزارت ورزش و جوانان نیز در کادر سرپرستی کاروان با معرفی مقامات وزارت ورزش حضور داشته باشد.

در ادامه نشست امروز هیئت اجرایی مقرر شد در خصوص تعیین سرپرسی کاروان های اعزامی به بازی های کشورهای اسلامی قونیه و جوانان آسیا شانتو در جلسات بعدی تصمیم گیری شود.

همچنین محسن مهرعلیزاده رئیس فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای با هیئت همراه که میهمان هیئت اجرایی بودند گزارش کاملی از برنامه ها و فعالیت های این فدراسیون بین المللی ارائه کردند که در سرانجام از زحمات و تلاش های ایشان و مجموعه فدراسیون تقدیر بعمل آمد و مقرر شد تا کارگروهی با مسئولیت دبیر کل کمیته و حضور مسئولین فدراسیون تشکیل و پیشنهادات مربوطه به هیئت اجرایی ارائه شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آذر 1400 بروزرسانی: 17 آذر 1400 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 1996

به "نودو چهارمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نودو چهارمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید