نمازی: تبریزی دلش با استقلال بود و رفت، مسلمان باید در چارچوب تیم کار کند

به گزارش مجله توسعه دهنده، امید نمازی گفت: مرتضی تبریزی دلش با استقلال بود و به خاطر همین ما اجازه دادیم که از ما جدا گردد و باشگاه هم درآمدزایی خوبی از این راه داشت.

نمازی: تبریزی دلش با استقلال بود و رفت، مسلمان باید در چارچوب تیم کار کند

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله توسعه دهنده، امید نمازی درباره شرایط ذوب آهن گفت: شرایط تیم مان خوب است. شما مطلع هستید که فصل را خوب آغاز کردیم و بعد از 2-3 بازی اول یکی دو بازی نتایج خوبی نگرفتیم و دو شکست پی درپی مقابل پدیده داشتیم. بعد از آن در برابر استقلال خوزستان در گرمای هوای اهواز بازی کردیم و بازی خوبی به نمایش گذاشتیم ولی در نهایت با یک پنالتی بازی را واگذار کردیم. خیلی امیدواریم به آینده، تیم روحیه اش خیلی خوب است و مطمئنا به روزهای خوب ذوب آهن می رسیم.

وی در گفت وگو با برنامه ورزش و مردم درباره حواشی چند روز گذشته محسن مسلمان عنوان نمود: خوشحالم که این موضوع را مطرح کردید. چون در روزنامه ها هرکه هرچه دلش خواست نوشت. واقعیت این است که محسن مسلمان هیچ بی انضباطی نداشته است و فقط به خاطر مسائل فنی تصمیم گرفتیم که در بازی آخر جزء 18 نفر نباشد. ولی محسن عکس العمل خوبی نسبت به این قضیه نداشت و ما سعی کردیم با او جلسه ای را برگزار کنیم و او در این باره شرح دهد. همیشه خواستیم که بازیکنان در خدمت تیم باشند. ما دیروز با مسلمان جلسه ای داشتیم و چارچوب هایی را برای او تعیین کردیم و به او گفتیم که اگر بخواهد بیرون از این چارچوب کار کند و حاشیه درست کند ما راضی نخواهیم بود و نمی تواند جزء تیم باشد. این مسئله را برای او روشن کردیم و انشالله تا آخر فصل مسئله ای نخواهد داشت.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این سوال که حواشی مسلمان ربطی به کمیته انضباطی دارد؟ گفت: به هیچ وجه ربطی ندارد و کمیته اخلاق کار خودش را می نماید. کار مسلمان در تمرین و زمین بازی تعیین می گردد. مسائل کمیته انضباطی و مسلمان به خودشان ارتباط دارد .

نمازی درباره جذب مهاجم جدید یادآور شد: قبل از بازی آخرمان رحیم زهیوی که بازیکن آزاد بود را جذب کردیم و الان هم در حال جذب کردن یک بازیکن داخلی هستیم و انشاءالله تکلیف این موضوع تا یکی دو روز آینده تعیین می گردد. یکی دو بازیکن خارجی هم مدنظرمان هستند که در چند روز آینده درباره آنها تصمیم گیری می کنیم.

وی درباره حمایت سعید آذری از کادرفنی عنوان نمود: ایشان در این مدت کم نگذاشتند و یک مدیر کاربلد هستند و همه جوره از تیم و من حمایت کردند. مطمئنا حمایت ایشان در آینده جواب خواهد داد. چون در گذشته هم آقای گل محمدی و قلعه نویی هم بودند که در ابتدا با مشکلاتی روبرو بودند ولی در آینده و با حمایت مدیریت نتایج خوبی کسب کردند.

نمازی در پاسخ به این سوال که بهتر نبود تبریزی از ذوب آهن جدا نمی شد؟ گفت: تبریزی یک بازیکن باکیفیت است و این را در چند سال گذشته ثابت نموده است. پیش از این که من به ذوب آهن بیایم و از 2-3 سال قبل هم صحبت از رفتن او به استقلال بود. خودش هم خیلی علاقه داشت که به استقلال بپیوندد. وقتی بازیکنی قلب و روحش متعلق به جای دیگر است بهتر است که برود. برای او آرزوی موفقیت کردیم و امیدواریم در استقلال هم موفق باشد. اگر او می خواست در خدمت ذوب آهن باشد مطمئنا ما هم به هیچ وجه نمی خواستیم او را از دست بدهیم ولی مرتضی تبریزی دلش با استقلال بود و به خاطر همین ما اجازه دادیم که از ما جدا گردد و باشگاه هم درآمدزایی خوبی از این راه داشت و امیدوارم که با این درآمدزایی هم بازیکن جدید جایگزین کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در انتها اعلام کرد: ما هدفمان این هست که در بالاترین رتبه باشیم. تیم سال گذشته دوم گردیده است و انتظارات از ما بالاست و طرفداران هم دنبال قهرمانی هستند. ما همیشه هدفمان بالاترین رده است و اگر بتوانیم یکی دو بازی آینده را نتیجه بگیریم اعتماد به نفس تیم بالا می رود و شکی نداریم که حتی برای قهرمانی هم می توانیم کار کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: xda-developer.ir شناسه مطلب: 182

به "نمازی: تبریزی دلش با استقلال بود و رفت، مسلمان باید در چارچوب تیم کار کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمازی: تبریزی دلش با استقلال بود و رفت، مسلمان باید در چارچوب تیم کار کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید